#2015-12-21 03:34:21 

Justysia

Użytkownik

Hej dziewczyny, czytałam sporo na temat tabletek orgasm control. Mój chłopak cierpi na problem przedwczesnego wytrysku, nie sprawia mi to żadnego problemu, ponieważ może dalej. Ale on jest bardzo zestresowany przez tą sytuację i chciała bym mu pomóc. Czy ktoś z was stosował takie tabletki? Jak działają?
#2015-12-21 03:50:43 

1zwielu

Użytkownik

Hejka, mój były partner też zmagał się z problemem przedwczesnego wytrysku więc zainwestowalismy w tabletki. Na efekty trzeba było czekać ponad miesiąc. Po tym okresie nawet nie wiedząc kiedy problem się uspokoił. Stosunek przedłużył się z 7 minut na prawie 20. Z tego co mi opowiadał, efektu nie czuć żadnego. Po prostu w momencie kiedy wcześniej miał już dość, teraz czuł niedosyt i działał dalej. Nawet gdy była to ostra jazda nie schodził poniżej 15 minut.
#2015-12-21 06:28:15 

Sweetaśna

Użytkownik

Mój też próbował ale akurat innej firmy. Efekt nie był zadowalający. Co prawda nasz seks trwał dłużej ale różnica było maksymalnie 5 minut. To stosunkowo nie wiele jak na tą cene więc nie mogę ci polecić.
#2015-12-21 08:18:47 

1zwielu

Użytkownik

Ja u swojego mężczyzny przedłużyłam stosunek o prawie 15 minut :P leci już drugi miesiąc i widzę że ten czas wciąż się wydłuża. Nie wiem gdzie jest granica ale jak tak dalej pójdzie to niedługo będzie konczył pozniej niż ja :) Jestem ciekawa tylko jednej rzeczy, jak organizm zachowuje się po odstawieniu tabletek, myślicie że wraca do stanu początkowego?
#2015-12-21 09:21:50 

kasiarz

Użytkownik

Akurat na to pytanie mogę ci odpowiedzieć, gdy byłem ze swoją byłą partnerką brałem tabletki ponieważ cierpiałem na podobny problem. Gdy się rozstaliśmy, stwierdziłem że nie ma sensu wydawać co miesiąc takich pieniędzy. Poznałem nową dziewczynę, pierwszy seks i tu zaskoczenie. Mimo że nie brałem tabletek już dobre 2 miesiące to nadal mogłem dużo dłużej niż się spodziewałem.
#2015-12-21 12:08:35 

Justysia

Użytkownik

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Mam dużą nadzieję że u mojego faceta efekty będą tak samo zadowalające jak u was. Zaraz składam zamówienie i będę cierpliwie czekać aż przyjdą tabletki. Nawet mu już o tym powiedziałam, nie był zły, stwierdził że to niesamowicie miłe i że mogła bym go rzucić ale to fajne że chcę rozwiązać problem razem z nim.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015