#2015-12-30 04:25:30 

equimanthorn

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie :) jestem samotnym ojcem i niestety nei bardzo ma kto mi doradzić, dlatego piszę tutaj. Syn bardzo dużo czyta i się uczy więc postanowiłem mu wymienić oświetlenie w pokoju. Widziałem w internecie, że do wyboru są głównie lampy ledowe na sufit oraz trochę tańsze, oprawy halogenowe. Na co wg was warto się zdecydować? Pozdrawiam, mam nadzieję, że umieszczam ten temat w dobrym miejscu.
#2015-12-30 05:55:33 

Justysia

Użytkownik

Sufitowe to swoją drogą, ale nie możesz zapomnieć o kupieniu lampy nad stół lub zwykłej, biurkowej, skoro chłopiec się dużo uczy (ile ma lat?), to pewnie też dużo czasu spędza przy biurku, mogą mu się oczy popsuć od kiepskiego świetlenia.
#2015-12-30 07:41:00 

equimanthorn

Użytkownik

Dzięki, poszukam też czegoś. Syn skończył 13 lat we wrześniu. A warto zdecydować się na halogeny? Czy ich niższa cena wynika z tego, że dają np mniej światła?
#2015-12-30 08:42:35 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Heh nie, halogeny dają bardzo intensywne światło i to głownie sprawia, że ludzie tego nie montują na niższych wysokościach, by nie oślepiało :P natomiast oświetlają dobrze, dość adekwatnie oddają też tonacje kolorów.
#2015-12-30 10:07:37 

equimanthorn

Użytkownik

Hmm, to w wysokim pokoju mogą się sprawdzić. Dzięki za pomoc, trochę mi „rozjaśniliście”. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015