#2016-01-12 09:04:44 

Calanthe

Użytkownik

Jestem w trakcie nauki w liceum, ale już teraz myślę o swojej przyszłości. Czy waszym zdaniem zawód prawnika gwarantuje mi znalezienie dobrze płatnej pracy w Łodzi?
#2016-01-12 10:41:20 

ineffable king

Użytkownik

Prawnicy w dzisiejszych czasach chyba nie narzekają na brak zatrudnienia. Dzisiejsze prawo jest na tyle skomplikowane, że chyba każdy, kto ma jakiś problem natury prawnej, po prostu musi korzystać z pomocy prawnika. Ja ze względu na prowadzoną działalność, z takich usług korzystam bardzo często.
#2016-01-12 11:09:09 

Sweetaśna

Użytkownik

Fajnie, ze masz takie plany. Niewielu uczniow wie, co chciałoby robic po skonczeniu liceum. Ty juz wiesz i to podstawa. Teraz tylko dobrze sie uczyc i skonczyc studia.
#2016-01-12 12:52:25 

blackmoon

Użytkownik

Jeśli będziesz mieć dobre wyniki w czasie studiów to już pewnie w ich trakcie znajdzie się jakaś kancelaria, która będzie chciała cię zatrudnić, a przynajmniej zaproponuje ci staż. Dobrych adwokatów znowu nie ma tak wielu, a kobiet adwokatów w szczególności. Jeśli będziesz mieć do tego smykałkę to z pewnością znajdziesz dobrze płatną pracę albo założysz własną kancelarię. Zajrzyj na stronę lodz-adwokat.pl/o-mnie, a przekonasz się, że nawet w Łodzi kobieta prawnik ma szansę się wykazać.
#2016-01-12 15:24:24 

1zwielu

Użytkownik

Moim zdaniem, jeśli jest się w czymś dobrym, to zawsze można liczyć na znalezienie ciekawej pracy, a już w przypadku zawodów prawniczych nie powinno być z tym najmniejszego problemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015