#2016-01-26 22:26:32 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Witajcie. W piwnicy urządzam sobie siłownię, niewielką, dosłownie kilka sprzętów z drugiej ręki. Będzie oczywiście rowerek, cross treiner i ławeczka oraz bieżnia. Pokój na siłownię chcę też jakoś urządzić bo będą do mnie przychodzili kumple ale to ma byc też takie miejsce, gdzie nie myśli i nie rozmawia sie o pracy czy o polityce. Ma być po prostu fajnie. Wiecie jak się do tego zabrac? Ktoś już robił taki projekt u siebie?
#2016-01-26 23:56:22 

Calanthe

Użytkownik

Ja nie mam co prawda jakiejś wypasionej siłowni, ale mam mały pokoik, w którym jest rowerek i trainer i nie ma tam telewizora, radia ani nic. Jest za to piękna fototapeta leśna na każdej ścianie. Kiedy tam wchodze, czuję się jakbym była w innym świecie i mogę skupić się totalnie na treningu a nie na telefonach czy projektach.
#2016-01-27 02:16:15 

kasiarz

Użytkownik

Podoba mi się pomysł lasu, szczególnie jak ktoś nie ma możliwości biegać po prawdziwym lesie i chce utrzymywac sylwetkę.
#2016-01-27 04:51:39 

Calanthe

Użytkownik

Ja to częściowo też zrobiłam dlatego, że pracuję nieraz do późna albo idę do pracy wceśnie rano i na dworze jest ciemno więc do pobliskiego lasku wolę się nie zapuszczać. Jasne, że zapach sosny jest dużo lepszy niż cztery ściany ale to jest calkiem fajna alternatywa :)
#2016-01-27 07:18:05 

Paweł Stasiak

Użytkownik

na każdej ścianie? Do tej pory widziałem, że ludzie mają fototapety na jednej a reszta jest pomalowana na gładko, nie pomyślałem o tym do tej pory. Podoba mi się pomysł, nie wiem czy zdecyduję się na las, ale na coś na pewno!
#2016-01-27 08:41:00 

Calanthe

Użytkownik

Nie ma za co :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015