#2016-02-04 02:31:05 

kasiarz

Użytkownik

W ostatni weekend po raz kolejny okazało się, że zabrakło mi amunicji podczas zawodów strzeleckich, które urządziliśmy w zalesionym terenie. Chociaż obliczenia były odpowiednie, zabawa przeciągnęła się, a ja stałem stałem się jej biernym obserwatorem. Nie mogę dopuścić do tego, żeby znowu zdarzyła się taka sytuacja. Szukam dobrego sklepu, gdzie tanio zaopatrzę się w niezbędne naboje.
#2016-02-04 03:46:17 

Justysia

Użytkownik

Widać, że mocno się pasjonujesz tym sportem, skoro zabrakło ci amunicji. Ja zawsze mam spoty zapasik, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. Polecam zakupy w sklepie Taniemilitaria.pl, gdzie możesz kupić praktycznie cały asortyment nabojów, w tym także te do legendarnego cm.031, którego posiada wielu zapalonych strzelców.
#2016-02-04 06:41:52 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Jak będziesz kupował to weź naprawdę sporą ilość. Wiem, jak ta zabawa wciąga i jak długo oczekuje się na przesyłkę z danym towarem. Akurat z tego sklepu nie korzystałem, a piszą że u nich wysyłka jest ekspresowa.
#2016-02-04 08:39:40 

kptqin

Użytkownik

Jeśli mogę ci polecić to bardzo dobre są naboje białe 23g. Pasują do wielu modeli broni. Są bardzo celne, a przy tym różnica w wadze pomiędzy poszczególnymi sztukami to dziesiętne grama. Szczerze polecam ich zakup.
#2016-02-04 09:13:03 

ladyinpink

Użytkownik

Jeśli kupisz dodatkowe naboje, to i dobre ładownice się przydadzą. Ale i te bez problemy dostaniesz w sklepie, o którym wspomniała koleżanka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015