#2016-03-22 04:32:44 

larrson

Użytkownik

Witam. Szukam dobry sklep z laptopami, gdzie mógłbym zarówno kupić sobie laptopa przystosowanego do podróży i w razie czego skorzystać z serwisu komputerów. Najlepiej z okolic Poznania, czy ktoś na ofrum mógłby mi pomóc i cos doradzić? ;)
#2016-03-22 05:47:02 

ineffable king

Użytkownik

Tak średnio się znam na notebookach mobilnych.. głównie bazuje na doświadczeniu mojego brata, a obecnie jest w pracy, jak tylk o wróci to go zapytam co i jak, może uda się cos doradzić ;)
#2016-03-22 05:59:14 

borkowski

Użytkownik

Polecam sklep Mct, który ma swoją siedzibę w Poznaniu ;) Zamawiałem od nich laptop lenovo, o stąd mct-sklep.pl/lenovo-c4513.html i bardzo polecam ;) Zresztą rzuć okiem na ten link, masz tam podane laptopy i określone specyfikacje zamontowanych podzespołów nich ;)
#2016-03-22 07:10:57 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Ech.. nawet ten temat na forum musiał mnie zdemotywować i przypomnieć mi o awarii mojego komputera?? Kilka dni temu zostawiłem laptopa w domu i moje dzieci zaczęły z niego korzystać i coś tak nawyrabiali, że się w ogóle nie uruchamia. Poniekąd to moja wina, bo wiadomo, że często dzieci nie do końca wiedzą co robią ale i tak jestem trochę zły..
#2016-03-22 08:57:58 

kptqin

Użytkownik

Ała, ja pisałem kiedyś pracę licencjacką i mój chrześniak mi ją usunął.. straciłem kilka dni pisania i do tego mnóstwo nerwów. Od tamtej pory nauczyłem się, ze nie ma co dopuszczać młodzików do komputerów, bo na ogół zamiast bawić się to tylko coś popsują.
#2016-03-22 09:42:50 

ciekawaswiata

Użytkownik

Z Pozniania to niestety nie znam żadnego serwisu, także nie pomogę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015