#2016-04-07 13:35:11 

modnisa

Użytkownik

Witajcie, potrzebuję pilnie namiary na jakiś zaufany ośrodek terapii uzależnienia alkoholowego. Najlepiej taki, w którym jest możliwość również leczenia stacjonarnego. Znacie może takie miejsca?
#2016-04-07 13:47:20 

ladyinpink

Użytkownik

Osobiście mogę zaproponować wizytę informacyjną w ośrodku w Poznaniu, nie pamiętam dokładnie nazwy, ale podsyłam link alkoholterapia.pl/ gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Najbardziej odpowiadało mi tam indywidualne podejście do mnie, zapewniając pełną dyskrecję i anonimowość. Super miejsce, super ludzie którzy na pewno wam pomogą.
#2016-04-07 15:04:41 

1zwielu

Użytkownik

To dobre miejsce. Tam pracują profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem. Polecam artykuł na stronie alkoholterapia.pl/terapia-uzaleznienia-od-alkoholu na której zamieszczono informacje o stosowanych metodach leczenia i na co trzeba się przygotować. Warto to wiedzieć. Leczenie choroby alkoholowej to długotrwały proces i wysiłek dla osoby uzależnionej a także rodziny, przyjaciół. Życzę powodzenia.
#2016-04-07 15:23:42 

kasiarz

Użytkownik

Także polecam ten ośrodek. Pomogli mojej szwagierce i od kilku lat jest już trzeźwym alkoholikiem. Dobierają metody i harmonogram leczenia do pacjenta, koncentrują się na psychoterapii i stosują stacjonarne metody leczenia tylko w poważnych przypadkach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015