#2016-04-11 01:56:27 

Sweetaśna

Użytkownik

mamy z mężem dość nietypowe mieszkanie, w szczególności kuchnia jest dziwnie pogięta i trudno do tego dopasować jakieś meble, wydaje mi się, że najlepsza będzie tutaj jednak taka indywidualna kuchnia projekty przeglądałam wielu firm i wydajemi się, ze to nie tylko będzie fajnie dopasowane do powierzchni, ale tez wygodniejsze. Pytanie teraz gdzie coś takiego zlecać. Wjakich sklepach z meblami?
#2016-04-11 02:26:45 

kptqin

Użytkownik

ja bym odradzał korzystanie ze sklepów meblowych w tej kwestii, często odwalają fuszery, lepiej pojechać do jakiegoś producenta mebli, albo chociażby firmy produkującej płyty meblowe i różne akcesoria, tam na pewno zrobią to porządnie, jeśli tylko mają tajką usługę. Zobacz sobie chociażby tutaj sassc.com.pl/site/productDetails?productId=81 , mają porządne płyty meblowe i robią też meble na zamówienia, nie wiem gdzie mieszkasz, ale może przypasuje ci ;)
#2016-04-11 05:07:50 

ladyinpink

Użytkownik

no właśnie cały problem polega na tym, e zupełnie się na tym nie znamy, nie wiem co jest dobre, która firma może być wartościowa i jakie materuały są ok :/ Słyszałam tylko kiedyś, że płyty Kronospan są bardzo fajne, ale na tym moja wiedza się kończy.
#2016-04-11 06:42:02 

borkowski

Użytkownik

Jak się dobrze rozejrzysz po necie to znajdziesz nie jedną firmę, która to wykona, masz różne opinie więc na pewnouda ci się wybrać dobre miejsce, generalnie nie kieruj się ceną, czasem lepiej dać więcej, ale mieć pewność, że jest ok.
#2016-04-11 09:36:10 

Sweetaśna

Użytkownik

To co na pewno to nie lubię kamienia, raczej wolę do kuchni blaty drewniane Gdańsk też jest ich siedzibą z tego co widzę, więc popytam. Dzięki za wasze sugestie, naprawdę pomocne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015