#2016-08-07 20:06:13 

modnisa

Użytkownik

Hej. Czy znacie jakiś ładny oraz niedrogi hotel w okolicach Łodzi i Warszawy, w którym można spędzić rodzinne wczasy?
#2016-08-07 22:51:06 

wiktormotyka

Użytkownik

Ja do niedawna spędzałam wakacje z rodziną w gospodarstwach agroturystycznych w centralnej Polsce, ale w tym roku odkryłam rodzinny hotel w okolicach Łodzi, który z uwagi na swoje położenie w pobliżu jeziora i lasów bardzo przypadł nam do gustu. W nim i w jego pobliżu nie brakuje atrakcji dla dzieci i dorosłych, więc myślę, że jest wart polecenia.
#2016-08-08 00:57:31 

modnisa

Użytkownik

A jak nazywa się ten hotel, jeśli mogę wiedzieć? Chętnie zapoznam się z jego dokładną ofertą.
#2016-08-08 03:03:19 

wiktormotyka

Użytkownik

Hotel nazywa się hoteldebowagora.pl. Na jego stronie internetowej znajdziesz szczegóły oferty oraz zdjęcia budynku i tego co znajduje się w jego wnętrzu.
#2016-08-08 05:56:32 

modnisa

Użytkownik

Dzięki, z tego co widzę, to bardzo atrakcyjny płocki hotel. Jest w nim wiele pomysłowych atrakcji dla maluchów, jak: sala zabaw dla dzieci, plac zabaw, trampolina i mini zoo. Bliskość jeziora, lasów i pól to też duża atrakcja i to nie tylko dla dzieci, ale i dla wszystkich mieszkańców blokowisk.
#2016-08-08 07:03:38 

wiktormotyka

Użytkownik

Znajdują się tam też jedne z najlepiej wyposażonych sal szkoleniowych i konferencyjnych w Płocku, a także wydzielona strefa SPA i Wellness dla osób szukających odprężenia i chcących poprawić swój wygląd.
#2016-08-08 08:05:49 

Sweetaśna

Użytkownik

Warto jeszcze dodać, że ten hotel to również piękne sale weselne mazowieckie może być dumne z możliwości organizowania przyjęć i wesel w ładnie zaaranżowanych salach w otoczeniu malowniczych krajobrazów. Generalnie jest to miejsce, w którym pomyślano o tym, aby każdy gość czuł się dobrze i mógł spędzić fajnie czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015