#2016-08-26 00:48:04 

bombastyczna19

Użytkownik

Hej hej, niedługo biorę ślub :) mam już sukienkę, wszystko dopinamy na ostatni guzik. Ale została jeszcze ważna rzecz, a mianowicie wybór biżuterii. I teraz mam do Was pytanie kochani, co wybrać? Czy zdecydować się na skromną srebrną biżuterię, czy może coś bardziej szykownego, a może iść w retro i ubrać perły?? Moja sukienka będzie w kolorze ecru z delikatnymi cyrkoniami wszytymi w materiał, rozkloszowana u dołu, delikatna, zwiewna, do tego rozpuszczone włosy. Więc będzie lekko błyszcząca. I zastanawiam się co będzie pasować polecicie coś?
#2016-08-26 02:48:21 

ciekawaswiata

Użytkownik

piękna suknia i piękny ślub się szykuje! :) jeśli chcesz się rozeznać w biżuterii dla pani młodej sklep internetowy Biżuteria-Radziszewska dysponuje piękną biżuterią ślubną. Masz tam naprawdę w czym wybierać, głównie w kryształkach Swarovskiego i cyrkoniach.
#2016-08-26 03:02:43 

kptqin

Użytkownik

trochę zajmuję się ślubami i mogę powiedzieć, że do takiej sukni jak opisujesz na pewno będą pasować kryształki Swarovskiego, doskonale się uzupełnią z suknią. Będziesz błyszczeć :)
#2016-08-26 04:25:25 

ladyinpink

Użytkownik

Jeśli chodzi o wybór ślubnej biżuterii sklepy w sieci dysponują osobnymi katalogami i proponują biżuterię konkretnie przeznaczoną na ślub oraz wesele. Możesz więc wybrać się do salonu i rozeznać w tym, co oferują sklepy jubilerskie. Ale w internecie też jest w czym wybierać, w osobnych kategoriach ślub.
#2016-08-26 05:30:39 

Justysia

Użytkownik

Perły to raczej nie, bo zostaną schowane przez suknię. Lepiej iść w bardziej błyszczącą biżuterię. Srebro jest nieco za chłodne do takiej sukienki. To już lepsze złoto. Albo jak mówisz, że twoja suknia błyszczy to błyszcz razem z nią i wybierz kolię z kryształków, ale wtedy taką, która rzuca się w oczy i robi wrażenie.
#2016-08-26 05:53:50 

Paweł Stasiak

Użytkownik

wydaje mi się, że powinnaś wybrać po jednym elemencie na każą część ciała tzn na uszy, szyję, dłonie oraz nadgarstki możesz rozejrzeć się za bransoletkami sklepów internetowych z dodatkiem cyrkonii lub innych odbijających światło kamieni.
#2016-08-26 08:45:16 

Sweetaśna

Użytkownik

zgodzę się z przedmówcami: swarovski koniecznie i na każdą wystającą część ciała przyda się coś ładnego. Ale żeby nie przytłoczyć pięknej sukienki postaw lepiej na coś skromnego, delikatnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015