#2016-08-26 03:53:50 

borkowski

Użytkownik

Potrzebne mi sprawdzone, solidne i ogólnie polecane meble do salonu które będą poważnie i estetycznie wyglądać. Gdzie mam szukać takich rzeczy bo jak dotąd nie udało mi się znaleźć żadnego sklepu z przystepnymi cenami. Pozdrawiam.
#2016-08-26 04:58:14 

Sweetaśna

Użytkownik

O jakie dokładnie meble chodzi? Jeśli mówimy o stołach i krzesłach i ogólnie o standardowych rzeczach do pokoju dziennego to warto zajrzeć na meblepotocki.pl. To jeden z większych sklepów, bardzo dobrze znanych ze względu na solidne wyroby i niskie ceny, dlatego go polecam, pzdr.
#2016-08-26 06:08:19 

kptqin

Użytkownik

Dobrze mówisz. Zamawiałem tam komplet krzeseł które oprócz tego że są bardzo wygodne to świetnie wyglądają i są solidne. Głównie chodziło mi to własnie żeby krzesła nie były chybotliwe i nie trzeszczały, bo bardzo mnie to denerwuje kiedy jem. Zdaje sobie sprawe ze dziwnie to zabrzmiało ale tak mam :P.
#2016-08-26 06:53:30 

1zwielu

Użytkownik

Kurcze to jak pojdziesz w gosci to dopiero sie nadenerwujesz jak złe krzesło dostaniesz :P. A jak z grillem i siedzeniem na plastikach? ;] A tak na poważnie to podpisuję się pod tym co tu powiedziano bo sama mam duży stół zamówiony z tego sklepu. Gdybym miała wybierać jeszcze raz to też bym się na niego zdecydowała bo jest stabilny, ładnie wygląda i niedużo za niego zapłacilam.
#2016-08-26 08:57:21 

borkowski

Użytkownik

Nie sprecyzowałem bo chodzilo mi o stol i krzesla przede wszystkim ale jak widacwyszlo dobrze, dzieki za zainteresowanie. Pozdrawiam gorąco i zyczę wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015