#2016-08-30 01:17:09 

Paweł Stasiak

Użytkownik

W sumie do tej pory korzystałem z tradycyjnych rowerów, ale ostatnio zamarzyłem o rowerze elektrycznym, to kupilem. no i mam 2 bo dla mnie i dla żony. Ale teraz jak jade na wyjazd to potrzebuje bagażnika rowerowego. I jak to jest z tymi bagażnikami? Jaki bagażnik jest dobry do rowerów elektrycznych?
#2016-08-30 03:11:03 

kasiarz

Użytkownik

Wiem, że do rowerów elektrycznych nadaja się na pewno bagażniki rowerowe Thule. Z bagażnikiem rowerowym Thule to nie ma problemu . Kupisz go w wielu sklepach stacjonarnie i online. Oni sporo produkują bagażników na reling tradycyjny, ale jednak wazne jest tez to, jak samochod z tym wszystkim wyglada.
#2016-08-30 04:18:23 

equimanthorn

Użytkownik

ja mam thule z StrefaKierowcy.pl i jestem do tej pory zadowolony. Tyle, że na tylną klapę. Ten sklep ma tez rozne akumulatory, foteliki… po prostu to, co kierowcy potrzebuja. a wiadomo, ze kupując akumulatory w sklepie online to jest po prostu wygodnie i szybko. Nie ma niepotrzebnych kolejek itd. Jak chcesz to sprawdz stronke i może cos ci przypadnie do gustu.
#2016-08-30 05:48:53 

ineffable king

Użytkownik

Po prostu przy opisie musisz sprawdzić czy obejmuej bagażnik rowery elektryczne. I tyle. Wtedy wiesz co i jak.
#2016-08-30 07:05:58 

Paweł Stasiak

Użytkownik

A bagażniki rowerowe sa na pewno bezpieczne? Bo troche się boje ze mi to pospada :P
#2016-08-30 07:19:34 

borkowski

Użytkownik

Nie da się ukryc ze dobrym pomysłem jest po prostu nieco przystopowac. Bo to jednak nie jest 5 kilo tylko wiecej. Bo w razie kolizji itd. to trzeba być przygotowanym. No ale ktos te bagażniki sprawdza, sa przeciez testy. Nie sadze ze teraz nagle by same buble wypuszczali.
#2016-08-30 09:00:04 

bombastyczna19

Użytkownik

Czasami na stronie producentow jest info o testach. Wiec warto poczytac co i jak. Bo jak się poluzuje rower to nie jest już wesoło :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015