#2016-09-01 05:45:51 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Witam. Sprowadza mnie tutaj sprawa związana z basenami. Bo mam taką fantazję, żeby zrobić basen w domu. Wiem, że to się niby jeszcze wiąże z wieloma innymi sprawami, które tych basenów dotyczą, ale sprawa wygląda tak, że ja nie wiem jakie to konretnie są sprawy i co tam trzeba robić, żeby to wszystko działało. I żeby woda się nie zepsuła w tym basenie i glonami nie zarosła. Bo naprawdę… Chyba nic gorszego nie ma niż glony w basenie.
#2016-09-01 07:31:22 

blackmoon

Użytkownik

Ja Cię doskonale rozumiem. Też przechodziłem przez to wszystko. Od samego zainteresowania basenami, aż po zbieranie wszystkich informacji. Sprzedaż basenów to jest akurat domena firmy, którą znajdziesz na stronie baseny-iwo.pl i tam możesz sobie wszystko posprawdzać jak działa. Także bez problemu dostaniesz tam wszystko co chcesz do tego basenu mieć
#2016-09-01 08:08:09 

Paweł Stasiak

Użytkownik

No dobrze, ale co chcę do tego basenu mieć. Co mi jest tam konkretnie potrzebne? Bo ja tego właśnie nie wiem
#2016-09-01 08:51:50 

blackmoon

Użytkownik

Na pewno będzie Ci potrzebna cała specjalistyczna chemia do basenu, dzięki której właśnie Ci żadne glony się nie rozmnożą ani woda nie zzielenieje. Wszystko będziesz miał w porządku jak odpowiednio zabezpieczysz. No nie wiem co tam jeszcze. Filtry, pompy, chemia, to najważniejsze
#2016-09-01 10:09:33 

Justysia

Użytkownik

Matko, jakie to wszystko skomplikowane. Ja bym chyba prędzej jacuzzi kupiła i się w tym moczyła, bo przynajmniej nie ma tylu problemów z ogarnięciem tego wszystkiego

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015