#2016-09-07 00:39:09 

Sweetaśna

Użytkownik

Hejka kochane. Szukam jakiegoś sklepu gdzie znajdę sukienki wieczorowe. Nie to żebym nie wiedziała gdzie tego szukać, raczej chodzi mi o to że może macie jakieś propozycje i polecicie mi coś fajnego. Przeszukałam już tyle stron że oczy mi wypadną niedługo xd
#2016-09-07 03:05:01 

ciekawaswiata

Użytkownik

Patrzyłaś na 303avenue.pl/pl/? Tam mają bardzo ciekawe i modne ubrania. Sklep jest młody i nie ma takiej wielkiej oferty jak sklepy sieciowe ale może akurat znajdziesz tam coś dla siebie. Oferta może jest bardziej uboga ale to te ogromne marki mogły by się uczyć jak się robi prawdziwe i porządne ubrania ;)
#2016-09-07 05:44:12 

Calanthe

Użytkownik

Byłam zafascynowana spódnicami w tym sklepie online bo jest to coś czego wcześniej nie widziałam. Nie czytałam informacji na stronie ale chyba zaraz to zrobię bo zaciekawiło mnie kto tym kieruje :) Może to będzie w końcu jakiś pierwszy polski brand znany dalej niż tylko u nas :)
#2016-09-07 06:38:42 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Czasem zdarza mi się pisać artykuły do lokalnych gazet i pisałem także o tym. Rozmawiałem z właścicielką, bardzo miła i konkretna kobieta z góry ustalonym planem na rozwój swojej marki. Wysyłam ci link do tego artykułu ale najpierw zobacz co jest na ich stronie. Sklep bardzo profesjonalny co nie jest takim standardem w dzisiejszych czasach.
#2016-09-07 08:13:54 

Sweetaśna

Użytkownik

No to fajnie. Znalazłam przed chwilą ciekawą propozycję gdzieś na allegro ale boję się zamawiać na portalach aukcyjnych bo boję się ze to będzie ciuch na raz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015