#2016-09-08 07:25:47 

blackmoon

Użytkownik

No cześć Wam. Mam problem – otóż chciałbym wypożyczyć auto z wypożyczalni na pewien okres czasu. Kompletnie nie wiem do której wypożyczalni aut się zwrócić. Jest ich trochę w Poznaniu i uznałem, że napiszę na forum i może ktoś z Was akurat kojarzy je, będzie mógł coś doradzić, powiedzieć coś o nich itp. Z góry dziękuję!
#2016-09-08 09:03:30 

kasiarz

Użytkownik

Ja korzystam z wypożyczalni samochodów torcar24 jak mam tego typu potrzebę. Mają tam naprawdę dobra auta, w niskim koszcie najmu i bez jakiś ukrytych kosztów. Idziesz do nich, przedstawisz dokładnie co Cię interesuje, jakie auto, spiszesz umowę, dasz kaucje i już masz auto do jazdy. Wstępnie musisz tam jeszcze określić do jakich tras Ci potrzbne, ile km chcesz zrobić. Formalności. Polecam tę wypożyczalnie bo zdecydowanie ma najlepszy wybór samochodów.
#2016-09-08 10:01:29 

kptqin

Użytkownik

Ja też korzystałem z ich oferty ;) torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozyczalnia-samochodow.html - pod tym adresem internetowym można dokładnie zobaczyć całość ich oferty, poczytać o samochodach, cenach itp. zrób sobie przegląd z domu, a jak już będziesz wszystkiego pewien to wtedy się zgłoś do nich, wypożycz upatrzone auto i tyle problemu. Nie ma co do tego dopisywać jakiegoś skomplikowanego procesu :P szybko i łatwo się wypożycza auta w dzisiejszych czasach.
#2016-09-08 10:20:21 

borkowski

Użytkownik

Ja też właśnie musze sięgnąć po auto i wypożyczyć je na dłuższy okres czasu. Chcę jechać z rodziną do znajomych i nie chcę się pokazać z tym gruchotem co mam teraz :P wolałbym wypożyczyć jakieś nowe autko na poziomie, żeby nie narobić wiochy :P może akurat z tej wypożyczalni co polecacie coś wezmę..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015