#2016-09-13 02:36:50 

wiktormotyka

Użytkownik

Mam trochę problem z partnerką. Bo nasze stosunki seksualne spadly prawie do zera. Wiec teraz szukam sposobu na to, by ja troche zachęcić do seksu. I tak sobie pomyślałem o afrodyzjakach. Czy kiedykolwiek korzystaliście z afrodyzjaków?
#2016-09-13 03:54:31 

larrson

Użytkownik

Musisz pamiętać o tym , ze każdy afrodyzjak może działać roznie zaleznie od osoby. Wiec trzeba kupowac te które sa bezpieczne inaczej można ostro się przejechac. Wiec trzeba uważać to na pewno.
#2016-09-13 06:51:01 

borkowski

Użytkownik

Ja widziałem afrodyzjaki na stronie sexelixir.eu/ i tu sprzedaja afrodyzjaki z wyciągiem muchy hiszpańskiej. Dobre są aby kobiete pobudzic no i tez sa bezpieczne dla ludzi. Wiec możesz na pewno dolac jej tego do jakiegos drinka czy napoju i będzie efekt ;)
#2016-09-13 07:04:13 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Wiele osob zastanawia się jak podniecić kobiete ale taka jest prawda ze kazda kobiete co innego podnieca no i to zalezy od jej poprzednich doświadczeń. Wiec po prostu musisz ja poznac nieco żeby wiedziec gdzie skutecznie uderzyc no i wtedy jest twoja :P
#2016-09-13 08:55:42 

kptqin

Użytkownik

Adfrodyzjaki sa dosc popularne w europie zachodniej. Ale w Polsce coraz wiecej osob przekonuje się do nich ze można z nich skorzystac od czasu do czasu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015