#2016-09-14 22:13:02 

Calanthe

Użytkownik

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy mogłabym uzyskać odszkodowanie od mojego byłego narzeczonego który prowadząc samochód pod wplywem alkoholu doprowadził do wypadku w wyniku którego byłam w szpitalu i miałam połamane nogi. Jeśli mogę coś zrobić to jak się do tego zabrać? Słyszałam o firmach które specjalizują się w odszkodowaniach, czy warto korzystać z ich usług?
#2016-09-14 22:40:24 

borkowski

Użytkownik

bardzo dużo jest takich spraw i przypadków, na ogół rozpatrywanych z korzyścią dla poszkodowanych. Sprawa nie jest prosta ale jesli były narzeczony prowadził pod wpływem no to chyba wszystko jest już jasne. Szanse są naprawdę bardzo duże na uzyskanie odszkodowania Zielona Góra z tego co sobie czytam w sieci chyba staje się miastem procesów o odszkodowanie. Ale to dobrze, bo im większa świadomośc ludzi, tym większa odpowiedzialność.
#2016-09-14 23:41:30 

Sweetaśna

Użytkownik

Jest w tym dużo racji, szanse na wygraną sprawę są bardzo duże, tak jak pisze kolega, tym bardziej ze kierowca był pijany. Pytanie czy była wtedy wezwana policja? Nie muszę pisać że jeśli tak to własciwie wszystko jest przesądzone. W każdym razie takimi rzeczami zajmują się kancelarie prawne w Zielonej Górze.Warto wszystkiego się dowiedzieć i ewentualnie przygotować do sprawy zanim zrobisz poważniejsze kroki. Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia.
#2016-09-15 01:41:29 

Calanthe

Użytkownik

Wielkie dzięki za odpowiedzi, bardzo mi pomogliście. Czy moglibyście jeszcze powiedzieć ile taka sprawa kosztuje i jak wyglada zwrot kosztów jesli uda mi sie wygrać?
#2016-09-15 02:46:24 

Sweetaśna

Użytkownik

Standardowo, przegrywający pokrywa wszystkie koszta. Tu nie ma żadnych odstępstw. Nie napisałaś tylko czy była wezwana policja na miejsce.
#2016-09-15 04:26:17 

Calanthe

Użytkownik

Oczywiście była. Stracił przez to prawo jazdy i miał wiele nieprzyjemności ale po tym co mi ostatnio zrobił nie mam skrupułów żeby przycisnac go jeszcze bardziej.
#2016-09-15 06:21:14 

borkowski

Użytkownik

Swoją drogą trochę żal mi chłopaka ale najwyraźniej musiał ci się zasłużyć. Nie oceniam, bo to tylko Twoja sprawa, ale może warto się zastanowić?
#2016-09-15 09:06:34 

Calanthe

Użytkownik

Nie ma nad czym sprawa jest zakonczona i przesądzona. Dziekuje za odpowiedzi i zaangażowanie, ale nie zamierzam gadac o moich osobistych sprawach. Bardzo doceniam to co dla mnie zrobiliście dlatego proponuje na tym zamknąc temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015