#2016-09-26 02:58:34 

blackmoon

Użytkownik

W jednym z parków samorząd osiedla organizuje festyn rodzinny. Ogólnie bardzo fajna inicjatywa i co ważne jednym z elementów jest taki mini targowisko z różnymi produktami. Ja mam własną pracownię rękodzielniczą – trochę ceramiki i także wyroby z wikliny. Chciałbym się tam jakoś ciekawie pokazać ale nie mam za bardzo pomysłu.
#2016-09-26 03:27:03 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Jest dziś pod dostatkiem ciekawych rozwiązań. I co ważne nie są one drogie. Ja na Twoim miejscu kupiłbym ścianki na których mogą Ci zrobić logo, adres do Twojej strony firmowej czy numer telefonu. Całość oczywiście z jakąś ładną grafiką. Nie ma sensu wymyślać i kombinować bo prostota moim zdaniem jest najlepsza.
#2016-09-26 05:32:30 

modnisa

Użytkownik

Hm nie wiem czy to nie jest zbyt odważne jak na Twoją działalność ale zobacz to: displayexpo.pl/oferta/pozostale-systemy/pozostale-systemy-fotoscianka. Myślę że mogłoby przyciągnąć dzieciaki. Tylko trzeba by to jakość wizualnie powiązać z Twoimi pracami ale to chyba da się zrobić.
#2016-09-26 08:30:39 

equimanthorn

Użytkownik

Kciuki trzymam mocno bo dobrego rękodzieła nigdy za wiele. Jak już będziesz miał te wszystkie sprzęty targowe to może pomyślisz o tym żeby wykorzystywać je częściej. Przypuszczam że są różne ciekawe imprezy czy jarmarki gdzie mógłbyś się pokazać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015