#2016-10-03 01:51:25 

Sweetaśna

Użytkownik

Hej. Słyszałam, że są liczne oleje na włosy i do picia, które bardzo dobrze działają na każdego człowieka. Tak się zastanawiam, czy nie siegnąć po jakiś olej.. może ktoś z Was mi coś doradzi? Liczę na Wasze rekomendacje!
#2016-10-03 03:59:15 

wiktormotyka

Użytkownik

Ja stosuję olej lniany Olini na włosy i muszę powiedzieć, że nie mam na co narzekać ;) włosy się stały wyraźniej ładniejsze i naprawdę czuć, że się błyszczą i wygląda bardzo dobrze. Od dawna stosowałam różne kosmetyki na włosy i dopiero ten olej dał wymierne efekty.
#2016-10-03 05:30:59 

wiktormotyka

Użytkownik

Ja długo szkułam metody i tipsy, jak poprawnie stosować oleje i dopierona tej stronce znalazłam genialny olej, który zaczęłam stosować i faktycznie pomógł mi on. Warto zapytać konsultantów w tym sklepie, ponieważ oni są bardzo dobrze poinformowani i naprawdę potrafią doradzić w każdej kwestii.
#2016-10-03 07:56:24 

chichi

Użytkownik

Potwierdzam! Zainwestowlam w duży olej z nasion wiesiołka i go regularnie piję. Czuję się po nim fantastycznie! A musze dodać, że jednak chorowałam na depresje i stany lękowe w przeszłości.. po odłożeniu leków to właśnie ten olej mi dużo pomaga w prawidłowym funkcjowaniu.
#2016-10-03 10:11:53 

borkowski

Użytkownik

Tak naprawdę każdy z olejów ma różne ciekawe właściwosci, zależy, jaki chcesz efekt osiągnąć. W kazdym razie ten sklep wyżej podany to idealna baza takich olejów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015