#2016-10-12 00:58:31 

bombastyczna19

Użytkownik

Cześć. Mam taki dziwny problem w sklepie że klienci się gubią i mają problem ze znalezieniem drogi do kas itd. Spędziłam kiedyś cały dzień na obserwacji tego zaskakującego zjawiska, bo powierzchnia nie jest wcale tak duża żeby wprawiać w zakłopotanie. Wydaje mi się że problemem jest to ze cały czas prowadzimy reorganizację, gdzieniegdzie zamiast regałów są prowizoryczne kosze i palety, wiec zapewne to siewkrotce zmieni ale chcialabymsieczegosnauczyc na przyszlosc wiec moze podpowiecie mi jak rozplanowac sklep zeby ruch bylplynny i sugestywny?
#2016-10-12 02:12:33 

ineffable king

Użytkownik

Ciężka sprawa jeśli się nie widziało tego sklepu, ale jestem w stanie sobie to wyobrazić bo byłem w kilku sklepach które niby były normalnie urządzone ale nie dało się w nich niczego znaleźć co bardzo frustrowało. Już na wejściu był problem bo ludzie wchodzili przez kasy i mijali się z opuszczającymi budynek. Uważam że wszystko wyglądałoby inaczej gdyby zastosować drobny szczegół – widoczne bramki wejściowe, które jasno wskazują wejście i wyjście.
#2016-10-12 03:51:44 

bombastyczna19

Użytkownik

Jest to jakiś pomysł... gdzie mogę to dostać w dobrej cenie? Wiesz może albo ktokowielk inny?
#2016-10-12 04:27:23 

ciekawaswiata

Użytkownik

Poszukaj tutaj: sklepikaria.pl/, bo to jeden z tańszych dostawców wyposażenia sklepowego, który ma w ofercie jako jedyny chyba wszystko co jest potrzebne to zrobienia fajnego i klimatycznego miejsca. Poza tym jakość robi olbrzymie wrazenie, np kupione bardzo dawno temu metalowe wózki sklepowe nie noszą żadnych śladów zużycia. Prowadzą się lekko, nie bierze ich rdza, czego chcieć więcej za takie pieniadze? Pozdrawiam.
#2016-10-12 05:29:54 

bombastyczna19

Użytkownik

U mnie przydałoby się własnie wymienić wózki bo są już trochę stare. Szczególnie widać to po rączce i kółkach z których niektóre się nie kręca. Jak tylko ogarne te bramki to na pewno przemyśle ten temat. Pozdrawiam i dziękuję za konkretną pomoc. Wasze zaangażowanie jest fascynujące.
#2016-10-12 08:29:16 

ineffable king

Użytkownik

Proszę bardzo, ale każdy z nas robi to z zamysłem przyszłych pytań. Być może ktoś za jakiś czas bedziemial podobny problem a wtedy trafi tutaj i w pewien sposób zebrane przez nas informacje mu pomogą. Wracając do tematu to znam sklep polecany przez koleżankę i zgodzesie ze wszystkim co napisała. Nie wiem czy znajdziesz coś lepszego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015