#2016-10-14 02:09:23 

ciekawaswiata

Użytkownik

Hej! Mam problem z kartą SD która od tak przestała działać. Nie wykrywa jej ani telefon, ani aparat, ani nawet adapter z komputera. Nie wiem co mogło się stać bo zawsze dbałam o elektronikę, na pewno nie zawilgotniała, ani nie uszkodziła się mechanicznie, tym bardziej że cały czas była w telefonie który działa normalnie. Co mam teraz zrobić żeby odzyskać pliki?
#2016-10-14 03:36:05 

larrson

Użytkownik

Czy uda się je odzyskać to nikt na forum ci nie powie ale sprawa wydaje się conajmniej dziwna. Skoro wszystko działało jak należy i nagle coś się zepsuło? Może po prostu doszło do jakiegoś mikro zwarcia, albo karta skonczyla swój zywot? W kazdym razie można dane z karty odzyskać w Datadetect.pl. Firma jest sprawdzona i bardzo skuteczna, korzystałem pare razy z ich pomocy w podobnych tematach i za kazdym razem udawalosiewyciagnac to co bylo mi potrzebne. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam serdecznie i powodzenia!
#2016-10-14 05:14:01 

borkowski

Użytkownik

Robiłem u nich odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku, bo żona po delegacji przywiozła komputer zalany herbatą i zamiast go od razu wyłaczyć to zaczelawycierac i sprawdzac czy działa. Wiadomo do czego to doprowadzilo. Na szczescie nic jej sie nie stalo. Pechowo czesc swoich plikowtrzymalemwlasnie na tym lapku, a kiedy stracilemjuz nadzieje ze cokolwiek da siestamtadwyciagnac i chcialem go wyrzucic znajomy polecił mi pójść do nich. Nie miałem nic do stracenia wiec w wolnej chwili po pracy podjechałem no i magia. Na kolejjny dzień dzwonią że cały dysk udało się odzyskać. Fachowcy pierwsza klasa.
#2016-10-14 06:09:18 

ladyinpink

Użytkownik

A wiesz może czy zajmują się odzyskiwaniem zdjęć z tabletów? To dla mnie bardzo ważne wiec prosze o szybka odpowiedź.
#2016-10-14 06:27:11 

borkowski

Użytkownik

Oczywiscie, robią odzyskiwanie zdjęć z wielu urządzeń. Na stronce możesz sobie dokladniepoczytac ale znajomy ktorypolecil mi sie do nich wybracbyl z telefonem. Oproczzdjecodzyskal filmy z komunii córki i wszystkie kontakty zapisane na karcie.
#2016-10-14 08:50:40 

ladyinpink

Użytkownik

No to jestem uratowana, mam przynajmniej taka nadzieje. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
#2016-10-14 11:11:58 

borkowski

Użytkownik

Nie ma za co, wiem jak się czujesz wiec cieszesie ze moglem pomoc. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015