#2016-11-03 04:46:27 

ineffable king

Użytkownik

Witam. Prowadzę firmę produkującom deski sportowe i od dłuższego czasu ciągle się rozrasta. Dostajemy więcej zamówień, co sprawia, że więcej czasu przeznaczamy (ja i wspólnik) na pracę produkcyjną. W tym wszystkim zapominamy trochę o papierach się gubimy dlatego szukamy solidnego biura księgowego w Warszawie, które zdejmie z nas część obowiązków. Co możecie zarekomendować i na co należy zwracać szczególną uwagę przy wyborze takiego biura? Pozdrawiam, Michał.
#2016-11-03 05:52:35 

chichi

Użytkownik

Odpowiednia księgowość to podstawa, często się o tym zapomina, co może prowadzić do zbytecznych problemów z fiskusem. A wiadomo pewne są tylko dwie rzeczy: śmierć i podatki ;) Księgowość dla firm Warszawa zapewnia szereg firm. Ja akurat korzystam z a&k virtusi muszę przyznać, że robią kompleksową robotę. Z ich strony móżesz liczyć na doradztwo w zakresie podatków, pomoc w organizacji rachunkowej firmy, sprawdzanie umów z pracownikami pod kątem podatkowym i dla mnie najważniejsze: reprezentację w razie kontroli przez urząd skarbowy (co bywa niekiedy stresujące ;). Większość biur podatkowych w Warszawie, oferuje podobne rzeczy, ale już np. prywatna księgowa ci czegoś takiego nie zapewni. Polecam dobrze wybrać biuro i się go trzymać bo z czasem wiąże się to ze zniżkami. Porównywać, dzwonić i jeszcze raz porównywać! Pozdrawiam!
#2016-11-03 06:01:28 

blackmoon

Użytkownik

To zależy, jak któryś z was zna się trochę na księgowości to możecie po prostu pracę podzielić między siebie i ksiegową. Jeśli chcecie całkowicie z siebie zrzucić sprawę to zdecydowanie biuro podatkowe ale to trochę większe koszta – jednak do zniesienia. Swoją drogą powalone w tym kraju, że człowiek sam nie może sobie rachunków poprowadzić bo wszystko takie pogmatwane :/
#2016-11-03 07:49:03 

Paweł Stasiak

Użytkownik

A ja tam sam sobie wszystko rozliczam i nikt mi do papierów nie zagląda. Polecam się trochę doszkolić i robić samemu bo jednak trochę pieniędzy w kieszeni zostaje zamiast iść do gryzipiórków.
#2016-11-03 10:33:58 

bombastyczna19

Użytkownik

Pan wyżej jak zwykle wujek złota rada. Chłopak pyta o biuro podatkowe nie bez powodu. Jakby sam chciał sobie rozliczać to by się nie pytał, prawda?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015