#2016-11-04 04:27:13 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Jak myślicie czy będę miał problem ze znalezieniem dobrej firmy wykonującej zaawansowane systemy infromatyczne optymalizujące procesy produkcyjne i logistyczne. Szukam zaufanej firmy i nie mogę nic ciekawego znaleźć.
#2016-11-04 05:06:33 

ciekawaswiata

Użytkownik

Słabo szukasz, bo w tej branży zdecydwoanie najlepsza jest firma think.pl, która już od dwunastu lat działa na rynku i to działa bardzo skutecznie. Ich MES system działa w mojej firmie już od ponad 5 lat i każdego roku mogę liczyć na dalsze usprawnienia...
#2016-11-04 06:40:54 

blackmoon

Użytkownik

Polecam ich usługi, bo rozumieja klienta jak mało kto. Jeśli zaczniecie współprace, to gwarantuje, że ich produkty będą pracowały na najwyższych obrotach bez zarzutu. W przypadku mobilnej obsługi magazynu think są najlepsi, z resztą nie tylko w tym :)))
#2016-11-04 09:22:36 

ladyinpink

Użytkownik

Co tu dużo mówić, jak ktoś jest na rynku tyle lat, to musi wiedzieć o co chodzi w tej branży. Narobiło się tych firm bardzo dużo i każdy myśli, że jest w stanie z marszu osiągnąć sukces, a to nie takie proste jak się okazuje.
#2016-11-04 09:53:45 

borkowski

Użytkownik

No pewnie, że tak nie jest. Trzeba najpierw uczyć się od podstaw, a później działać na szeroką skalę. Perfekcję widać za to w pomocniczych dla produkcji programach WMS think nad którymi pracowano bardzo długo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015