#2016-11-07 05:41:10 

chichi

Użytkownik

Jestem w trakcie generalnego remontu, mam własnym dom. Wymieniam całe oświetlenie i potrzebuję sklepu w którym dostanę wszystko (bardzo nie lubię kupować takich rzeczy więc im mniej się nachodzę tym lepiej). Zależy mi przy tym na rozsądnych cenach bo koszty remontu są jednak spore...
#2016-11-07 06:57:21 

ineffable king

Użytkownik

Ze swojego doświadczenia polecam sklep GitMarket, mają bardzo korzystne ceny. Dostałem tam zewnętrzne lampy dla domu a długo szukałem odpowiednich. Jest spory wybór i do tego ogarnięty personel – zawsze doradzą, podpowiedzą.
#2016-11-07 09:07:43 

blackmoon

Użytkownik

U siebie dałem bardzo fajne oprawy natynkowe na sufit i nie ma żadnego problemu. Rozwiązanie sprawdziło się w każdym z pomieszczeń więc spokojnie można w to pójść. Oczywiście każdy musi dobierać oświetlenia zgodne z własnym gustem ale to chyba jasne.
#2016-11-07 09:19:14 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Dobre oprawy oświetleniowe są ważne i wcale nie tak łatwo je dostać. Osobiście miałem z tym pewne problemy. Za to porządne naświetlacze idealne do ogrodu kupiłem bardzo szybko, chyba taka specyfika produktu. Lepiej trochę popatrzeć, pomyśleć, podejrzeć sąsiadów i rodzinę. Wtedy decyzja jest prostsza.
#2016-11-07 09:27:44 

ciekawaswiata

Użytkownik

Powiem wam że z tym oświetleniem nie jest wcale łatwo. Na szczęście są fajne sklepy w których da się kupić porządny sprzęt. Jak w firmie wybieraliśmy lampy biurowe to trochę czasu zajęło ale efekt jest świetny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015