#2016-11-07 07:33:54 

chichi

Użytkownik

Kłaniam się wszystkim. Założyłam temat ze względu na moje usilne poszukiwania pomocy w sprawach remontowych. Mam małe mieszanie, ale bardzo zaniedbane, (z rynku wtórnego- ściany to pamiętają jeszcze czasy PRLu) najwyższy czas je odnowić. Niestety nie znam nikogo, do Poznania przeniosłam się stosunkowo niedawno. Jeśli macie coś do poradzenia w tym temacie to będę wdzięczna. Pa
#2016-11-07 07:52:04 

ineffable king

Użytkownik

Witam. Trudna sprawa. Skoro nikogo nie znasz, to powinnaś zatrudnić ekipę remontowo-budowlaną. Najlepiej wyszukają ja z neta. Albo zapytaj sąsiadów czy mogliby kogoś dobrego polecić. Ja takie prace wykonywałem sam w domu, ale trochę mi się to dłużyło. Byłem wtedy w tyle dobrej sytuacji, że nie mieszkałem w tym remontowanym mieszkaniu, tylko przychodziłem po pracy coś porobić.
#2016-11-07 08:31:25 

ciekawaswiata

Użytkownik

Witajcie. Sądzę, że znajdziesz odpowiednią ekipę do prac wykończeniowych we wnętrzach. Na pewno jest niejedna firma, która oferuje takie usługi. Mnie to zawsze zależało na tym, aby znaleźć kogoś niedrogiego. Strasznie nie lubię przepłacać.
#2016-11-07 09:22:31 

ladyinpink

Użytkownik

Cześć. Według mnie jest tylko jedna firma w Poznaniu godna polecenia. Najlepiej sprawdza się przy pracach remontowych Mirko-Model. Miałem okazję kiedyś zatrudniać i byłem zadowolony. Moi znajomi kiedyś mi ich polecili.
#2016-11-07 10:06:29 

Paweł Stasiak

Użytkownik

;) ja również, super ekipa nie są drodzy, a fachowo podchodzą do każdego zadania można śmiało polecić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015