#2016-11-10 06:19:01 

ladyinpink

Użytkownik

Niedawno zaczęłam pracę w firmie transportowej, która organizuje wycieczkę dla pracowników. Nie wiem jak takie wycieczki wyglądają. Za bardzo nie znam jeszcze ludzi i nie wiem, czy się odnajdę na wyjeździe. Jakieś sugestie?
#2016-11-10 08:21:15 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Właśnie po to jedziesz na wycieczkę, żeby tych ludzi poznać. Nie ma się czego bać i tym bardziej analizować czy warto. To jest właśnie szansa na integrację. Na przykład organizowanie imprez firmowych polega wielu zabawach, grach, też tańcach i dobrym jedzeniu (nie wykluczając trunków wysokoprocentowych oczywiście).
#2016-11-10 08:57:18 

wiktormotyka

Użytkownik

Wycieczka to taka impreza, tyle że ze zwiedzaniem. Wycieczki integracyjne mogą być i szalone (po których zdrowieje się przez kilka dnia) i bardzo spokojne, wręcz nudne. Banał wszystko zależy od ludzi. To, że nie znasz ludzi, może okazać się zaletą bez uprzedzeń wchodzisz do grona nowych ludzi.
#2016-11-10 09:35:48 

ciekawaswiata

Użytkownik

Ja z doświadczenia wiem, że wycieczki to przede wszystkim wygłupy dorosłych ludzi. Ale jeżeli jest to ciekawe miejsce, do którego się wybieracie to warto. Tym bardziej, że wycieczki firmowe wychodzą taniej niż taka zorganizowana na własną rękę. Na wycieczce zwykle odbywa się impreza integracyjna dla pracowników i to właśnie wtedy jest największy ubaw. Wspomnienie tańczącego szefa na stole albo pani Grażynki z księgowości jest bezcenne. Przez kolejne tygodnie w firmie niosą się wrażenia z wyjazdu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015