#2016-11-15 04:52:14 

blackmoon

Użytkownik

Planujemy z żoną wysłać naszego 14-letniego syna na jakiś obóz w góry, najlepiej tako o charakterze przygodowym. Trochę głupio się przyznać, ale on jeszcze do tej pory nigdy nie opuścił nas na dłużej niż 3 dni, a przecież w tym wieku to nie najlepiej. Mamy nadzieję, że dłuższy wyjazd z rówieśnikami dobrze mu zrobi. W końcu przecież ma wyrosnąć na prawdziwego mężczyznę! Jeśli ktoś zna jakichś sprawdzonych organizatorów, będę wdzięczny za polecenie.
#2016-11-15 06:16:34 

larrson

Użytkownik

Dobrze pan robi szukając takiej szkoły życia dla syna! Sam jestem ojcem bliźniaków w tym wieku i od 4 lat wyjeżdżają zawsze na 3 tygodnie. Wracają oczywiście odmienieni, ale chyba na lepsze. Na pewno są dzięki temu znacznie samodzielniejsi, niż ich koledzy z klasy. Trudno mi coś polecić, bo oni jeżdżą zawsze z drużyną harcerską.
#2016-11-15 08:29:31 

bombastyczna19

Użytkownik

Znam dobrze firmę która się tym zajmuje, chociaż moje dzieci raczej jeździły na wycieczki szkolne, takie jak na ich stronie - wakacjeok.pl/oferta/wycieczki-szkolne/. Ale na pewno organizują też obozy letnie dla młodzieży, bo sprawdzałam z myślą o następnych wakacjach. Dzieciaki były bardzo zadowolone ze szkolnych wyjazdów, dlatego ich później wyszukałam w internecie właśnie z myślą o jakiejś następnej współpracy.
#2016-11-15 10:48:55 

modnisa

Użytkownik

Góry uczą młodzież pokory, sprawdzone na kilkunastu rocznikach licealistów, które zabieram na wycieczki ze szkolnym kołem turystycznym, którego jestem opiekunką. Gratuluję wyboru kierunku, choć pewnie był intuicyjny. Dobrze, że są jeszcze rodzice, którzy nie chcą, by dziecko spędzało swoje wakacje przed ekranem komputera…
#2016-11-15 13:05:16 

blackmoon

Użytkownik

OK. Bardzo dziękuję i za poparcie i za poradę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015