#2016-11-16 08:26:35 

chichi

Użytkownik

Witam witam! Czy we Wrocławiu albo ogólnie gdzieś na naszym wspaniałym Dolnym Śląsku jest gdzieś jakaś praca? Bo bardzo bym się chciała tego dowiedzieć ogólnie. No i zacząć jakąś pracę, bo przecież ile można w domu siedzieć co nie? :P
#2016-11-16 10:10:23 

ineffable king

Użytkownik

Koleżanko no jest praca. I to całkiem sporo jest tej o czym się możesz przekonać wchodząc na strone pracatobie.pl/employee/[email protected][email protected]$ i tam sobie oferty pracy przeglądać. Akurat Ci tam tak ustawiłem, że masz wyszukiwane oferty z Dolnego Śląska. :) Nie musisz dziękować, po prostu szukaj pracy :)
#2016-11-16 12:06:25 

chichi

Użytkownik

A tak się składa, że ja bardzo podziękuję, bo przynajmniej znalazłam bardzo ciekawy portal, na którym mogę pracy szukać ze spokojem i się nie martwić, że coś będzie nie tak jak powinno. No wiem, wiem, kazałeś nie dziękować. :P
#2016-11-16 12:31:31 

blackmoon

Użytkownik

Patrzcie jak super, ja akurat też tam szukam w wielkopolskim portalu z pracą jakiegoś zajęcia dla siebie i ogólnie fajna sprawa. Moi znajomi którzy dopiero co studia pokończyli też właśnie chwalą się, że jak szukali pracy i chcieli dla siebie coś ciekawego znaleźć to właśnie tam :)
#2016-11-16 13:31:54 

chichi

Użytkownik

Do wielkopolski mi trochę daleko, ale bardzo dziekuje, ze też o tym wspominasz. To mnie przynajmniej utwierdza w przekonaniu, że warto tam szukać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015