#2016-11-17 00:49:34 

bombastyczna19

Użytkownik

Nie bardzo się orientuje w temacie, bo mam doświadczenie tylko z wynajmowaniem samochodów za granicą, na przykład na Wyspach Kanaryjskich i na Sycylii. Jak to wygląda w Polsce? Czy są duże różnice cenowe za dzień pomiędzy wypożyczalniami zlokalizowanymi w mieście, a tymi na lotnisku? Interesuje mnie sytuacja na Balicach konkretnie.
#2016-11-17 02:39:01 

ineffable king

Użytkownik

Nie ważne i tak cie wszędzie oszukają. Pewnie polskie wypożyczalnie sobie więcej zażyczą niż te na Kanarach, żeby tylko każdą złotóweczke wyciągnąć z klienta. Jeszcze do tego kaucja jak połowa wartości samochodu
#2016-11-17 04:30:19 

blackmoon

Użytkownik

Ale po co tak generalizować proszę pana. Wypożyczalnie są różne przecież. Czasem oferta jest dobra, czasem zła, tylko trzeba się rozglądać. Co do pani pytania, to bym się nie przejmował, bo to zazwyczaj jedna firma ma placówki w obu lokalizacjach i różnica jest albo żadna albo jakaś zupełnie marginalna.
#2016-11-17 06:21:52 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Podpisuję się pod słowami pana powyżej. Akurat mam trochę do powiedzenia, bo mieszkam w Krakowie i co jakiś czas komuś muszę doradzić w tej sprawie jak przylatuje. Z zasady kiedy potrzebna jest wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko to akurat jest całkiem niezła lokalizacja, bo jest pare firm, które obsługują ten rejon. Polecam wejść na master4car.pl/ i sobie sprawdzić sytuację i cennik. Wystarczy wybrać miejsce i czas, żeby dokładnie poznać wyliczenie konkretnej ceny wynajmu.
#2016-11-17 08:37:44 

kasiarz

Użytkownik

W niektórych miastach na pewno jest duża różnica, bo na przykład są jakieś niewiarygodnie wysokie opłaty za wyjazd z lotniska, ale Kraków nie jest wbrew pozorom taki drogi i ceny da się przeżyć :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015