#2017-01-02 05:12:30 

modnisa

Użytkownik

Dzień dobry. Prowadzę własną firmę, która się zajmuje produkcją. Mamy tam sporo różnych sprzętów, ale w większości to są stare sprzęty, które wymagają modernizacji. Ostatnio jeden znajomy, który też prowadzi swoją działalność, powiedział mi, że można dostać dofinansowania z ZUS i to nawet w całkiem dobrych kwotach. Prawda to?
#2017-01-02 05:59:05 

wiktormotyka

Użytkownik

Ano prawda. Ja sam też się często staram o takie dofinansowania z ZUS i o dziwo nawet się udaje je otrzymać, jak wszystkie wymagania formalne są spełnione, a z tym jednak jest trochę zabawy, więc trzeba dobrze pogłówkować, żeby się udało wszystko tak, jak się chce, żeby było :)
#2017-01-02 07:11:36 

larrson

Użytkownik

A mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, w jaki sposób udaje Ci się te dofinansowania załatwić ? Bo ja się staram i jakoś nie mogę tego dostać, może po prostu coś źle robię ?
#2017-01-02 07:50:01 

wiktormotyka

Użytkownik

Widzisz no bo mi pomaga taka firma się tym zająć. Na stronie http://www.diwos.pl/oferta/dofinansowania-z-zus/ możesz sobie poczytać jak dokładnie wygląda ta kwestia i wtedy się dowiesz, że te dofinansowania z ZUS trzeba odpowiednio udokumentować i dobrych argumentów uznać. No a oni się na tym najlepiej znają
#2017-01-02 09:05:49 

modnisa

Użytkownik

No to widzę, że trochę kombinowania z tym będzie. Ale dobrze, skoro można znaleźć kogoś, kto pomoże trochę to ogarnać to całkiem spoko ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015