#2017-01-11 04:28:48 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Cześć. W mojej rodzinie jakiś czas temu zdarzyła się tragedia – zaginął mój wujek. Pewnego dnia po prostu wyszedł z domu, jak co dzień, po gazetę i już nie wrócił. Szukała go policja, szukaliśmy go my na własną rękę, ale przepadł. Chciałbym, żeby za sprawę wziął się również detektyw. Co myślicie? Macie kogoś, godnego polecenia?
#2017-01-11 04:54:16 

blackmoon

Użytkownik

Nie jest to najgorszy pomysł. Wyspecjalizowana agencja detektywistyczna w Łodzi powinna pomóc. Są tacy, jak chociażby specjaliści z tej strony - http://mbdetektywi.pl/kontakt/lodz/, którzy potrafią rozwikłać nawet beznadziejne sprawy. Poza tym, dopóki nie spróbujesz, nie przekonasz się, czy warto.
#2017-01-11 05:59:47 

modnisa

Użytkownik

Trzeba próbować. Mój mąż też zaginął, a policja bezradnie rozkładała ręce, wszyscy twierdzili, że już pewnie nie żyje. Tymczasem detektyw, którego wynajęłam, szybko doszedł do tego, że mój obecny ex siedzi sobie w najlepsze u kochanki 250 kilometrów od miejsca zamieszkania. Naprawdę, warto spróbować ze śledztwem, bo to jedyny sposób na sprawdzenie wszystkiego, co się chce wiedzieć.
#2017-01-11 06:48:31 

ineffable king

Użytkownik

Polecam tę agencję! Są naprawdę dobrzy i rzeczywiście specjalizują się w beznadziejnych przypadkach. Nie wiem, jak dobrze szukają zaginionych, ale sam poleciłem im śledzenie mojego „niby” kumpla i nie żałuję. Myślę, że nie będzie to strata pieniędzy.
#2017-01-11 07:02:11 

ladyinpink

Użytkownik

Też u nich byłam i mogę potwierdzić, że usługi są na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś ma znaleźć zaginioną osobę, to na pewno oni! :)
#2017-01-11 09:47:29 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Super. Wasze rady bardzo mi się przydały. Jestem już po wstępnej rozmowie z detektywem i… jest nadzieja. Oby tylko wujek się odnalazł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015