#2017-01-22 21:30:43 

modnisa

Użytkownik

Szukam jakiegoś dobrego ortopedy w Szczecinie. Niestety na wizyte u ortopedy na ubezpieczalnie się nie doczekam, a sprawa wydaje się dość pilna. Ile kosztuje prywatna wizyta? 100zł czy więcej?
#2017-01-22 23:53:19 

ladyinpink

Użytkownik

To zalezy do kogo pójdziesz, ale 100zł to taka podstawowa stawka. Jak chcesz konsultacji u kogoś lepszego, na przykład u specjalisty medycyny sportowej to zapłacisz troszke więcej, ale też nie dużo więcej. Tutaj http://www.orthosport.pl/cennik/ masz cennik. Ogólnie w cenniku jest i wycena konsultacji i cennik na rehabilitację w Szczecinie, a jak jesteś po jakimś urazie, to pewnie będzie Cię interesowało też to drugie.
#2017-01-23 01:16:08 

modnisa

Użytkownik

Ja coś sobie zerwałam w nodze – poślizgnęłam się na lodzie i teraz normalnie noga mi ucieka jak chodze. Mam lekką opuchlizne pod kolanem i do tego cały czas czuje ból gdy chodze.
#2017-01-23 03:23:08 

wiktormotyka

Użytkownik

Nie żałuj kasy i idź do ortopedy prywatnie. Dostaniesz coś przeciwbólowego i na szybsze gojenie. Nie wiem czy w tym przypadku rehabilitacja będzie konieczna, ale jakieś zabiegi pewnie będą wskazane.
#2017-01-23 04:20:32 

modnisa

Użytkownik

Jakie zabiegi?
#2017-01-23 05:32:00 

wiktormotyka

Użytkownik

Nie wiem, to zalezy od rodzaju urazu. Od tego czy zerwałas miesień, czy go tylko naderwałaś. A może to nie mięsień tylko coś ze ściegnem? Nie wiem, to już powie ci ortopeda. W tym wspomnianym ośrodku robią takie zabiegi, przynajmniej tak piszą na swojej stronie http://www.orthosport.pl/fizjoterapia/. Ogólnie sugestia ode mnie jest taka, żeby nie bagatelizować sprawy tylko dokładnie sprawdzić, co tak naprawde jest przyczyną bólu.
#2017-01-23 07:06:36 

modnisa

Użytkownik

Ja nie bagatelizuję, ale wątpię żeby to było coś powaznego, bo jednak chodze. Chciałabym po prostu sprawdzić co mi jest i jak to ewentualnie leczyć. Mam nadzieję, że żadna rehabilitacja nie będzie potrzebna. Zwyczajnie nie stać mnie na nią, bo to pewnie też trzeba prywatnie.
#2017-01-23 08:31:03 

borkowski

Użytkownik

Można państwowo. Ja dostałem skierowanie na rehabilitacje po naderwaniu mięśnia czterogłowego uda i musiałem czekać 3 miesiące w kolejce. Jak przyszła czas na rehabilitacje to już jej nie potrzebowałem;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015