#2017-01-23 23:52:11 

ladyinpink

Użytkownik

Bez wchodzenia w szczegóły, jest mi potrzebny sensowny psycholog z doświadczeniem i wiedzą, najlepiej zorientowany w nowoczesnych metodach terapii. Nie znam olsztyńskich realiów i nie mam pojęcia czy jest tu ktoś taki dlatego byłabym wdzięczna za możliwie konkretne podpowiedzi bo wujek google tak średnio daje radę w tym temacie.
#2017-01-24 01:18:54 

ciekawaswiata

Użytkownik

Ja niestety nie mam wiedzy o tym, moja siostra korzystała z terapii psychologicznej po śmierci męża parę lat temu. Nie mam jednak pojęcia do kogo wtedy chodziła. W każdym razie owocnych poszukiwań życzę.
#2017-01-24 01:46:35 

kptqin

Użytkownik

Ze swojej strony śmiało rekomenduję tego pana http://www.olsztynpsycholog.pl/o-mnie/. Wprawdzie akurat u mnie to dziecko było w potrzebie ale z kilku rozmów wiem że to naprawdę bardzo dobry psycholog z Olsztyna i z dorosłymi też radzi sobie super.
#2017-01-24 02:10:53 

borkowski

Użytkownik

Jesteśmy miastem wojewódzkim więc na pewno z fachowcami sensownymi nie jest u nas źle. Kwestia researchu moim zdaniem, aż dziwne że wyszukiwarka Ci nie zwróciła konkretnych wyników i opinii na plus lub na minus.
#2017-01-24 05:10:41 

bombastyczna19

Użytkownik

Odnośnie tej strony http://www.olsztynpsycholog.pl/ to też słyszałam wiele dobrego o tym terapeucie. Psycholog w Olsztynie trochę pracy ma z tego co widzę a ten zalicza się do czołówki. Na Twoim miejscu bym się nie wahała.
#2017-01-24 08:04:20 

ineffable king

Użytkownik

Niestety dziś jest tyle skomplikowanych sytuacji życiowych i tyle obciążeń dla psychiki że niektórzy sobie z tym sami nie radzą. Po to właśnie są ci wszyscy psycholodzy żeby nieść pomoc w takich przypadkach.
#2017-01-24 08:39:37 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Jeszcze ludzie muszą chcieć do nich iść a wielu ma poważne opory. Czasami zasadne ale zwykle totalnie irracjonalne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015