#2017-02-21 22:51:17 

Sweetaśna

Użytkownik

czy myślicie, że siedemdziesięciolatkowie odnajdą się na wczasach w górach? Czy to jest dobry pomysł, by wysyłać ich gdzieś samych, bez osoby towarzyszącej? Ze zdrowiem tak średnio, radzą sobie, ale chcę, by po prostu zawsze mieli w pobliżu kogoś, kto w razie czego pomoże, poda leki, wiadomo… mają siebie i jako małżeństwo się bardzo wspierają. Ale właśnie, czy takie samotne wczasy to dobry pomysł? Znacie jakieś ośrodki, które mogłyby się zająć nimi jako gośćmi?:)
#2017-02-22 01:50:30 

xxxrybkaxxx

Użytkownik

rozumiem Twoje obawy, ale myślę, że będzie dobrze I że spokojnie się odnajdą na takich wczasach. Zwróć tylko uwagę na dobrego organizatora. Może wybierz wczasy z rehabilitacją – tam jest dodatkowa organizacja czasu, specjalistyczna opieka lekarska. Często też gośćmi są właśnie starsi ludzie i można nawiązać jakieś przyjaźnie.:)
#2017-02-22 04:42:37 

Calanthe

Użytkownik

również myślę, że wczasy z rehabilitacją to dobry pomysł. Na przykład to biuro podróży ma fajne propozycje górskich wakacji dla osób starszych: http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wczasy-dla-seniora-w-Gorach,118. Wiem, bo babcia była na takim wyjeździe i bardzo go sobie chwaliła. Świetna lokalizacja, a góry nadają się dla ludzi w każdym wieku, jest tyle fantastycznych widoków.;)
#2017-02-22 07:00:53 

Paweł Stasiak

Użytkownik

a pytałaś ich o zdanie? Uważam, że to jest najważniejsze. Jeśli czują się na tyle swobodnie, by jechać, to czemu nie, w takich ośrodkach dla seniorów zawsze jest opieka, a rodzina może przecież przyjeżdżać w odwiedziny i dzwonić. Jeszcze więcej opcji wycieczek znajdziesz na tej stronie internetowej http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wycieczki-dla-seniora,117. Warto je przejrzeć.
#2017-02-22 09:33:18 

Sweetaśna

Użytkownik

jasne, że tak. Oni bardzo chcą jechać.;) twierdzą, że w tym wieku coś im się należy, muszą korzystać z możliwości…
#2017-02-22 11:13:33 

bombastyczna19

Użytkownik

i mają rację, moim zdaniem. Starość też radość i trzeba dać sobie trochę luzu.;) przecież wyjazd w góry nie musi oznaczać wycieczek po stromych szlakach, ale po prostu spokojny relaks i powolne spacerki tu i tam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015