#2017-03-07 01:32:20 

blackmoon

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym przetransportować sporo rzeczy od siebie w domu do Holandii. Niedługo bowiem zacznę tam pracować i chce wynająć tam mieszkanie. Nie wiem jednak która firma by szybko zapewniła transport. Może ktoś z was może mi coś polecić? Będę wdzięczny za rekomendacje, najbardziej by mi zależało na jakieś naprawdę profesjonalnej i fajnej firmie. Chce być spokojny o swoje rzeczy…
#2017-03-07 02:34:32 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Jak zależy Ci na profesjonalizmie to bez wątpienia mogę Ci coś dobrego polecić. Sprawdź sobie proszę tę stronkę internetową: http://www.easytrans.com.pl/ ;) tam zobaczysz super ofertę transportowania różnych towarów, mebli, wszystkiego m.in. do Holandii. Akurat ta firma pomagała mi przenieść się do Anglii i złego słowa o nich nie mogę powiedzieć. Mega fajni, pomocni i profesjonalni. Bardzo polecam!
#2017-03-07 05:03:43 

kasiarz

Użytkownik

Faktycznie ta firma wygląda mega profesjonalnie i widać, że są świetni w tym co robią ;) bardzo fajna jest ta ich usługa oparta na transportowaniu towarów: http://www.easytrans.com.pl/transport-towarow.php mam na oku jeden biznes z angielską firmą i może by pomogła mi ta firma przewieźć towary od nich… warte zapamiętania i na pewno to wszystko przemyślę ;)
#2017-03-07 05:44:22 

modnisa

Użytkownik

kurczę, ja też myśle o przeprowadzce jednak do Anglii… zawsze mi się tam podobało, znam dobrze język i myślę, że o pracę aż tak ciężko b y nie było a jednak komfort życia nieprawdpopodobnie wyższy. Nie to co w Polsce…
#2017-03-07 06:58:48 

kptqin

Użytkownik

W sumie nie wiedziałem, ze są takie fajne firmy, które tak szybko mogą przetransportować rzeczy z Polski do Holandii i inne większe miasta w Europie. Strasznie spoko oferta ;) a ja męczyłem się z różnymi znajomymi, tyle cudowania, żeby przewieźć rzeczy z anglii do Polski…
#2017-03-07 08:58:53 

ineffable king

Użytkownik

No cóż, różne są firmy i sytuacje w życiu ;) ja już będę wiedział na przyszłość, że jak coś to na pewno się zgłoszę do tej firmy ;) bardzo mi się podoba ich oferta… naprawdę super firma ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015