#2017-03-13 05:00:47 

Justysia

Użytkownik

Hejka! No sprawa jest taka, że mam do wynajmowania mieszkania. Sama nie mam zupełnie czasu tego ogarniać i dlatego chce, żeby się tym zajął ktoś kto naprawdę zna się na rzeczy. Jakaś firma może czy ktoś. Wiecie gdzie w Poznaniu takiego kogoś ogarnąć można?
#2017-03-13 06:17:07 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Jest wiele różnych firm, które oferują zarzadzanie wynajmem. Trzeba tylko poszukać :) A w Pzoanniu to w ogóle jest ich całe mnśótwo, bo tutaj sporo ludzi wynajmuje mieszkania i trzeba jakoś ich wszystkich ogarnąć, a to wbrew pozorom nie jest aż takie proste jak się wydaje. Dlatego właśnie te firmy powstają
#2017-03-13 07:51:17 

Justysia

Użytkownik

A możesz polecić jakąś przykładową, z której bym mogła skorzystać, jakbym chciała właśnie zająć się teraz tym wszystkim? Bo ja to w szukaniu takich rzeczy jestem jednak słaba i w ogóle nie wiem jak się mam tym wszystkim zajmować
#2017-03-13 10:33:43 

borkowski

Użytkownik

Ja Ci mogę pomóc, bo akurat trochę w tym siedzę. O tym że jeśli chodzi o zarządzanie najmem Poznań stoi naprawdę wysoko już wiesz, bo kolega wyżej Ci napisał, ale na stronie http://www.premiumforrent.pl/zarzadzanie możesz znaleźć rzeczywistą firmę, która się tym zajmuje i naprawdę sporo na tym zyskasz, jeśli mieć to profesjoalnie załatwione
#2017-03-13 11:08:51 

Justysia

Użytkownik

No jasne, że chcę i właśnie dlatego się staram robić wszystko, żeby się teraz dowiedzieć jak to dokładnie wygląda, bo jednak mi na tym zależy. Sama nie mam czasu na ogarnianie tego wszystkiego, a tak to się już profesjonalnie tym ktoś zajmie
#2017-03-13 13:12:10 

borkowski

Użytkownik

No to właśnie masz już w tym moim poprzednim poście informacje na temat firmy, która ze wszystkim pomoże się Tobie uporać i będziesz miała z głowy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015