#2017-03-17 03:23:03 

xxxrybkaxxx

Użytkownik

Dzień dobry. Zakładam ten wątek, ponieważprzymierzam się do wzięcia kredytu i chciałabym, abyście powiedzieli mi coś na temat doradców finansowych. Znajomy powtarza mi, że przy dużym kredycie na firmę nie ma innej możliwości, powinienem zgłosić się do takiego doradcy. Czy Wy się z tym zgadzacie??? A jeśli ktoś z was brał kiedys kredyt przy pomocy jakiejs firmy, to bardzo proszę o słowa porady lub polecenie kogoś konkretnego. Z góry dzięki!
#2017-03-17 03:38:16 

blackmoon

Użytkownik

Podbijam temat! Też szukam dobrego doradcy finansowego w Poznaniu, bede wdzieczny za odpowiedzi!
#2017-03-17 04:52:32 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Witam serdecznie, możesz złożyć wniosek do kilku banków. Przedstawiciele banków z pewnoscia sie z Toba skontaktuja i zaproponuja swoje oferty, pzdr
#2017-03-17 05:15:48 

kasiarz

Użytkownik

Witajcie, jesli chodzi o doradztwo finansowe, to ja mogę Ci polecić firmę http://metisgroup.pl/ – podsylam link, gdyby wiecej osób było zainteresowanych. Doradca, z którym miałem do czynienia, bardzo profesjonalnie podszedl to tematu. Najpierw przeprowadzona byla wstepna analiza finansowa na podstawie dostarczonych dokumentow. Realnie ocenil sytuacje. Dostalem kredyt na bardzo korzystnych warunkach, jakiego raczej bym nie dostal dzialajac w pojedynke :D polecam
#2017-03-17 07:27:02 

equimanthorn

Użytkownik

Witam, rowniez moge polecic tę firmę! http://metisgroup.pl/doradztwo-finansowe/ – o doradztwie finansowym mozecie poczytac sobie tutaj. Ogólnie firma ta specjalizuje sie w kredytach hipotecznych i inwestycyjnych, wiec tak naprawde trafi w wiekszosc zapotrzebowań. Pomoc na kazdym etapie inwestowania kapitalu ;)
#2017-03-17 07:35:38 

borkowski

Użytkownik

Hej, hej! Na pewno warto skorzystać z usług doradcy, zwłaszcza jeśli kredyt, który chcesz uzyskać jest wysoki.
#2017-03-17 09:05:05 

kptqin

Użytkownik

Doradca fachowo przygotuje wniosek kredytowy i skompletuje wymagane załączniki
#2017-03-17 12:01:35 

borkowski

Użytkownik

Doradca powienien tez wynegocjowac z bankiem warunki finansowania i złożyc wymagane wyjasnienia przed bankiem zwiazane ze skladanymi dokumentami. Pozdrawiam
#2017-03-17 12:52:10 

ciekawaswiata

Użytkownik

Dwa lata temu brałam kredyt inwestycyjny na założenie dużego salonu fryzjerskiego. Bez doradcy finansowego bym zginęła ;) Moj brat przed budową domów również korzystał z takich usług. Warto, warto
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015