#2017-03-28 22:07:47 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Dopiero od niedawna zacząłem zarabiać na posiadaniu roślin i moja pasja zamieniła się w moją pracę. Jednak wiem, że nie jestem jeszcze stuprocentowym profesjonalistą i niektórych rzeczy dopiero się uczę. Chciałbym jednak uczyć się na najlepszym sprzęcie, stąd chciałbym Was zapytać o poradę w sprawie zakupu źródła światła dla roślin. Czy znacie jakieś sklepy, które oferują dobrej jakości sprzęt w rozsądnej cenie?
#2017-03-29 00:56:56 

kasiarz

Użytkownik

Znam sklep internetowy, który oferuje bogatą ofertę źródeł światła. Czy masz na myśli jakiś konkretny? Oferta sklepu internetowego http://luckygrow.com/pl/19-zrodla-swiatla zawiera bowiem zróżnicowany asortyment, który oprócz uniwersalnych (wielofunkcyjnych) źródeł światła, zawiera także te specjalistyczne. Znajdują się tam źródła światła przeznaczone na wzrost, a także te przeznaczone na okres kwitnienia. W ten sposób możesz dobrać odpowiednie źródło dla swoich kwiatów.
#2017-03-29 03:49:18 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Myślę, że gdybym chciał zaopatrzyć się w źródła światła w jakimś sklepie internetowym, to kupiłbym na zapas obie wersje.
#2017-03-29 05:43:00 

equimanthorn

Użytkownik

To zależy od roślin, jakimi chcesz się zająć. W mojej pracowni na przykład nie ma roślin, które posiadają kwiaty czy owoce. W takim przypadku najlepiej spisuje się źródło światła na wzrost.
#2017-03-29 06:04:12 

borkowski

Użytkownik

Źródła swiatła pasują na wszystkie obudowy dostępne w sklepie. Myślę, że jest to ważna zaleta, bo można w ten sposób dużo oszczędzić. Zwłaszcza, gdy myślisz o wymienianiu źródeł światła. Poszukaj na stronie http://luckygrow.com/pl/ specjalnych ofert obudów, oferta jest spora więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
#2017-03-29 06:38:35 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Dziękuję Wam. A jeszcze jedno – w moim poście wspomniałem, że liczy się dla mnie cena. Jak wygląda sprawa ceny za źródło światła oraz za jego dostawę?
#2017-03-29 09:17:35 

larrson

Użytkownik

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – dostawa jest darmowa a ponadto bardzo szybka. Właśnie dlatego tak bardzo lubię sklepy online. A za źródło światła zapłacisz mniej niż 300 zł – to jest bardzo dobra cena.
#2017-03-29 11:25:14 

bombastyczna19

Użytkownik

Znam ten sklep internetowy wyłącznie z dobrej strony. Kupowałam tam źrodła światła dla moich kwiatów i mogę polecić ten produkt. Jest wydajny, dobrze zrobiony, a w razie problemów jest objęty dwuletnią gwarancją.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015