#2017-04-24 03:15:03 

chichi

Użytkownik

Domyślam się, że tytuł brzmi kosmicznie dla wielu z was, sama jak zobaczyłam, co napisałam, to się przeżegnałam :D W każdym razie potrzebuję dokumentacji, tj projektu dla mojej pompy ciepła. Tzn, jeszcze jej nie kupiłam, ale muszę złożyc odpowiedni projekt do urzedu.
#2017-04-24 04:43:10 

ineffable king

Użytkownik

Ale wiesz, że to jest wymagane przede wszystkim przy odwiertach głębszych niż 30 metrów?
#2017-04-24 06:49:24 

chichi

Użytkownik

Wiem… i będziemy właśnie wiercić głębiej. Dlatego też szukam jakiejś firmy, która szybko i sprawnie stworzy dla mnie odpowiednią dokumentację.
#2017-04-24 09:10:59 

blackmoon

Użytkownik

To może spróbuj uderzyć na stronę http://geolog-bydgoszcz.pl/pompy-ciepla/? Gwarantuję Ci, że oni stworzą Ci najlepszy projekt pompy ciepła w Bydgoszczy Geologia nie ma przed nimi żadnych tajemnic, wykonywali bowiem już dziesiątki takich projektów. Zresztą nie tylko takich, ale także i dla różnego typu studni, jak i pod budynki jednorodzinne, przemysłowe i usługowe. Oczywiście też ja sam mam z nimi dobre wspomnienia, bo dla mnie sporządzili taki projekt i całe szczęście starostwo powiatowe przyjęło projekt bez zastrzeżeń. No i teraz mi geotermia ładnie dogrzewa domek zimą i wodę cały rok :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015