#2017-05-04 06:48:51 

blackmoon

Użytkownik

Mam do zlecenia przegląd klimy w siedzibie przedsiębiorstwa. Niestety nie mam zupełnie pomysłu na to komu to powierzyć. Ofert w necie jest sporo a ja nie wiem która firma robi to dobrze. Stąd pytanko do was czy możecie mi polecić kogoś? Fajnie gdyby nie miał wysokiego cennika.
#2017-05-04 07:09:05 

modnisa

Użytkownik

Jest bardzo dużo firm w mieście, to fakt. Generalnie może poszukaj takiej która się specjalizuje w obsłudze firm?
#2017-05-04 09:07:55 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Urok klimatyzacji – przegląd, czyszczenie, serwisowanie... Szkoda że po tylu latach od wynalezienia tej technologii ciągle jest tyle problemów z poprawnym działaniem tych maszynerii.
#2017-05-04 10:21:46 

kasiarz

Użytkownik

Znam jeden serwis który mogę polecić - http://www.ice-klima.pl/serwis-klimatyzacji.html. Robią naprawy ale też wszelkie profilaktyczne kontrole itp. Cenowo moim zdaniem naprawdę świetnie jak idzie o realia poznańskie. Bo niestety jak trzeba robić przegląd klimatyzacji Poznań nie jest tanim miejscem. Ostały się już tylko takie nieliczne rodzynki gdzie jest rzetelna usługa w dobrej cenie. A na klimatyzacjach się naprawdę znają.
#2017-05-04 12:11:00 

Justysia

Użytkownik

W mojej firmie padła klimatyzacja boscha, serwis autoryzowany rozłożył ręce i zalecił całkowitą wymianę. Ten serwis co kolega polecił ogarnął temat w dwie godziny – znaleźli nietypową usterkę w układzie sterującym.
#2017-05-04 12:22:26 

kptqin

Użytkownik

Ja w ogóle w te wielkie dedykowane serwisy nie wierzę. Często poza łatwiejszym dostępem do części zamiennych niczego dużo lepiej nie robią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015