#2017-06-20 20:59:16 

ineffable king

Użytkownik

Nietypowa prośba – dyplomy pasowania na przedszkolaka. Potrzebna mi szybka pomoc bo totalnie nie wiem gdzie tego szukać, dzięki.
#2017-06-20 23:09:11 

chichi

Użytkownik

Polecam pracownię Biały Atrament, która ma swoją strone internetową i robi bardzo ładne projekty w dobrych cenach. Ilustracje tworzą profesjonaliści tworzący miedzy innymi obrazki do ksiązek dla dzieci wiec wydaje mi sie ze to najlepszy wybór.
#2017-06-21 00:30:53 

ineffable king

Użytkownik

Dzięki, mogę prosić o dokładniejsze namiary? Link do strony np? Powiedz mi jeszcze jak z terminami bo skoro wszystko jest przygotowywane przez rysowników to chyba nie da się szybko czegoś zamówić?
#2017-06-21 01:07:52 

chichi

Użytkownik

Tu masz znajdziesz na pewno jakiś fajny dyplom pasowania na przedszkolaka - http://www.bialyatrament.pl/pl/pasowania-na-przedszkolaka, a co do terminów to musiałbyś ich zapytać bo na pewno są jakieś gotowe projekty. Zamawiałam zwykle dyplomy związane z logiem przedszkola i wiewiórką którą mamy za patrona, na czasie mi nie zależało bo zwykle ogarniałam się dużo wcześniej przed róznymi okazjami ale wydaje mi się że nie powinno być problemu. Na pewno wszystko jest do dogadania. Pozdrawiam :)
#2017-06-21 03:01:44 

ineffable king

Użytkownik

Czyli jest promyczek nadziei że się wyrobię.
#2017-06-21 04:47:21 

bombastyczna19

Użytkownik

Kilka razy zamawiałam u nich rózne dyplomy i realizacja trwała dosyć szybko – to tak w kwestii pocieszenia. Nie wiem ile czasu ci zostało ale wedlug mnie warto zdecydować się na coś indywidualnego zwiazanego z motywem przedszkola bo wtedy wszystki stanowi fajną spójną całość i poważniej wygląda. A swoją drogą pamietacie jakie kiedys byly dyplomy? Drukowane masowo z darmowych szablonów :P. Dziś to zupełnie co innego..
#2017-06-21 06:00:23 

ineffable king

Użytkownik

Pamietam i nawet sam takie przygotowywałem :D. Wydawało się że są takie oryginalne i wyjątkowe no ale niestety wszystko idzie do przodu. To co podobało się nam rok temu dziś jest już trochę razi w oczy :P. Wracając do tematu to wszystko sobie załatwiłem i zmieszczę się w terminach także wielkie dzieki za pomoc i pozdrawiam.
#2017-06-21 08:54:44 

bombastyczna19

Użytkownik

Drobiazg, ciesze sie ze mogłam pomóc :). Również pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015