#2017-07-05 01:55:28 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Witam serdecznie. Mam poważny problem ze swoją instalacją grzewczą w domu i poszukuję specjalistów, którzy się tym zajmą za rozsądne pieniądze. Moje pytanie jak w temacie, czy w Tarnowie znajdę jakąś dobrą firmę zajmująca się tymi konkretnie piecami? Córka mieszka w domu z małymi dziećmi i nie ma opcji żeby w okresie zimowym były jakieś problemy z ogrzewaniem. Bardzo proszę o pomoc!
#2017-07-05 03:47:46 

wiktormotyka

Użytkownik

A nie możesz skorzystać z autoryzowanego serwisu tej marki? Na pewno masz gdzieś jakieś numery telefonu albo coś w tym rodzaju.
#2017-07-05 06:13:01 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Niestety nie mam, a same piece już dawno nie są na żadnej gwarancji. Wiele złego słyszałem o różnych fachowcach zajmujących się urządzeniami CO i dlatego mam troszkę obawy.
#2017-07-05 08:27:51 

kasiarz

Użytkownik

Tutaj polecam sobie zajrzeć http://grze-je.pl/ i poczytać o usługach firmy, według mnie naprawdę warto. Firma zajmuje się serwisowaniem pieców Viessmann w Tarnowie i, co bardzo ważne, wszystkie naprawy wykonywane są na oryginalnych, wysokiej jakości podzespołach. To jest właśnie autoryzowany serwis tej marki, który mieści się w Twoich okolicach.
#2017-07-05 09:11:35 

Paweł Stasiak

Użytkownik

No popatrz, nie miałem zielonego pojęcia o istnieniu autoryzowanego serwisu tak blisko. Dziękuję bardzo za informację, muszę się z nimi skontaktować.
#2017-07-05 10:30:01 

equimanthorn

Użytkownik

U mnie w firmie zajmują się naprawianiem kotłów w Tarnowie i naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. O tym jak taka naprawa wygląda możesz sobie dokładnie tutaj poczytać http://grze-je.pl/oferta/naprawa/ Zaskakujące są bardzo przystępne ceny jak na serwis autoryzowany. Do tego można się do nich zgłosić też na kompleksowy przegląd. Polecam zrobić to przed sezonem grzewczym żeby nie mieć zimą problemów.
#2017-07-05 11:20:30 

ciekawaswiata

Użytkownik

Tak, ja już nie raz się przekonałam, że warto zapłacić trochę więcej za serwis, gdzie jest gwaranca wykorzystywania dobrych jakościowo części. To zwraca się z nawiązką bo piece bez problemów później działają.
#2017-07-05 11:51:15 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Panowie i Panie, ślicznie dziękuję za pomoc jeszcze raz! Już kontaktowałem się z firmą GRZE-JE, jestem umówiony z serwisantami. Rozmowa mega profesjonalna, naprawdę świetnie to wygląda. Dzięki i pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015