#2017-07-10 23:30:01 

ineffable king

Użytkownik

Mam pytanie jak w temacie. W naszym zakładzie naprawiamy właśnie jedną maszynę i okazała się że problem leży w smarowaniu dlatego maszyna się grzała i po jakimś czasie zwyczajnie padła. Szukam firmy u której kupię dobrej jakości dozowniki do smarowania. Znacie kogoś kto działa na tym rynku?
#2017-07-11 01:19:26 

blackmoon

Użytkownik

Możesz sprawdzić firmę centralne-smarowanie.com. Na tej stronie masz w ofercie różnego rodzaju pompy, dozowniki i cały układy centralnego smarowania. Bardzo rzetelna firma z dużym doświadczeniem więc na pewno pomogą dobrać odpowiednie dozowniki do waszej maszyny ;)
#2017-07-11 02:58:02 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Potrzebujesz dozowniki do układu jednoliniowego czy wieloliniowego? Kiedyś byłem przedstawicielem w firmie zajmującej się układami centralnego smarowania i mimo tego że już nie pracuję to kontakt dalej zostały, może uda mi się pomóc.
#2017-07-11 05:10:58 

kasiarz

Użytkownik

Kolega wyżej pisał już o tej stronie ale tak jak mówił, jak potrzebny ci dozownik centralnego smarowania to wejdź na http://www.centralne-smarowanie.com/dozowniki/. Pod tym linkiem znajdziesz ofertę jeżeli chodzi o dozowniki lub ewentualnie możesz się do nich kontaktować osobiście. Na pewno uda się coś dobrać, na stronie nie ma wszystkiego.
#2017-07-11 05:58:17 

ciekawaswiata

Użytkownik

Hej, mam pytanie trochę odbiegające od tematu. Czy jeżeli posiadam w firmie maszynę która jest smarowana co dziesięć cykli to można do tego zamontować jakiś system który będzie to robił automatycznie?
#2017-07-11 06:19:34 

chichi

Użytkownik

Z tego co wiem to praktycznie do każdej maszyny która seryjnie nie jest wyposażona w taki system można coś takiego zamontować. Kwestia tylko tego czy ten zaoszczędzony czas przełoży się na żywotność i ilość wyprodukowanego towaru.
#2017-07-11 08:03:20 

kasiarz

Użytkownik

Tak jak już pisałem wyżej, wejdź sobie na stronę i zostaw numer telefonu. Przedstawiciel firmy skontaktuje się z tobą to wytłumaczysz mu o jakie rozwiązanie ci chodzi. Tam pracują ludzie którzy naprawdę montowali już przeróżne rzeczy i na pewno dobiorą dla ciebie jakieś dobre i sprawdzone rozwiązanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015