#2017-07-11 23:58:18 

ineffable king

Użytkownik

Idąc z duchem czasu postanowiliśmy z żoną trochę urozmaicić nasze życie łóżkowe wprowadzając do tej rutyny trochę gadżetów. Na początek dość tradycyjnie o jakimś wibratorze pomyśleliśmy i ten chciałbym kupić. Oczywiście w grę wchodzą zakupy zdalne, bo akurat w mojej okolicy nie ma za bardzo gdzie takich zakupów zrobić, tak więc polećcie jakiś fajny sklep.
#2017-07-12 01:12:29 

blackmoon

Użytkownik

Najgorsze co może być to rutyna w sypialni :))) Niestety bardzo dużo par traktuje seks jako obowiązek, a nie przygodę, która dostarcza mnóśtwa przyjemności i nowych doznań. Więc jeśli chodzi o Twoją decyzję to super pomysł, bo widzę po sobie jak bardzo zmieniło się moje życie ogólnie po wprowadzeniu nowości do sypialni...
#2017-07-12 04:11:13 

ineffable king

Użytkownik

A gdzie kupowałeś gadżety, możesz się pochwalić?
#2017-07-12 07:05:21 

blackmoon

Użytkownik

A no tak zapomniałem o tym napisać :))) Polecam Ci sklep Twoja-fantazja.pl, gdzie masz praktycznie cały asortyment sprzętów erotycznych zaczynając oczywiście od wibratorów, o które pytasz. Na pewno dobierz coś fajnego do swoich potrzeb.
#2017-07-12 08:38:45 

Calanthe

Użytkownik

Ja też już od dawna zbieram się z zakupem takiego sprzętu i nie bardzo wiedziałam do którego sklepu warto zajrzeć :)))
#2017-07-12 09:22:31 

Sweetaśna

Użytkownik

A ja już jestem po pierwszych zakupach. I też wybrałam na początek wibratory Sklep internetowy, który pomógł mi w zakupach znajduje się tutaj http://www.twoja-fantazja.pl/33-akcesoria-erotyczne i skuisił mnie zaróno szeroką ofertą, jak i cenami, które okazały się o kilkanaście procent niższe niż w innych sklepach...
#2017-07-12 09:33:10 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Tak ogólnie to zauważyłem, że polacy zaczęli w końcu korzystać z życia. I bardzo dobrze. Dużo prawdy jest w tym co kolega pisał, że bardzo zmienia się życie po wprowadzeniu urozmaiceń do sypialni. Może nie odczujesz tego zaraz na drugi dzień, ale regularność w tego typu sprawach to podstawa.
#2017-07-12 11:46:42 

chichi

Użytkownik

No zdecydowanie im częściej tym lepiej.
#2017-07-12 13:01:20 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Znam osoby, które kilka razy dziennie się kochają, ale to już chyba ekstremalne przypadku potrzeb seksualnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015