#2017-08-10 04:55:53 

bombastyczna19

Użytkownik

Perspektywy w naszym kraju się mi trochę zawęziły, przynajmniej w tym okresie. Pomyślałam, żeby gdzieś pojechać pracować jako opiekunka, najlepiej do Niemiec (znam dobrze ten jezyk). Najlepiej by było, jakby to była jakaś firma. Znacie jakąś dobrą?
#2017-08-10 05:40:48 

Justysia

Użytkownik

Gratuluję nerwów. Ja bym się chyba nie podjęła, bo to nie jest prosta robota.
#2017-08-10 08:34:08 

chichi

Użytkownik

Nie jest prosta, ale zdecydowanie jest satysfakcjonująca, jeśli możesz pomóc komuś, kto już sobie też sam nie radzi w życiu. Zdarzają się przypadki, kiedy ktoś na przykład cierpi na demencję i depresję jednocześnie i to wtedy może siąść na psychice, jednak za to, jak się zobaczy u takiej osoby uśmiech na twarzy, to człowiek wie, że robi się coś dobrego, co przynosi tej osobie choć trochę radości. Jak coś, to tutaj jest ciekawa oferta http://laxocare.pl/oferty-pracy/opieka-pana-ipsheim/. Stawka dość atrakcyjna, a do tego dogodne warunki.
#2017-08-10 11:26:20 

bombastyczna19

Użytkownik

Generalnie ja pracowałam już z różnymi ludźmi, chorymi na różne choroby, zarówno natury psychicznej, jak i fizycznej. Myślę zupełnie podobnie, że jeśli komuś się uda pomóc i ta osoba na chwilę stanie się radośniejsza, to ma się poczucie, że ten świat staje się na chwilę lepszy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015