#2017-11-23 04:53:26 

blackmoon

Użytkownik

Witam. Potrzebuję informacji ile kosztuje fachowe pozycjonowanie strony internetowej i kto zrobi mi to tanio i szybko? Zapraszam do opisywania własnych doświadczeń bo to dla mnie bardzo ważne żeby wybrać solidną firmę do wspolpracy
#2017-11-23 06:43:15 

Justysia

Użytkownik

Trochę dziwnie piszesz bo z jednej strony chcesz tanio i szybko a z drugiej solidnie a tak się nie da. Albo jedno albo drugie. Poza tym reklama to tylko dopełnienie całokształtu działności. Jeśli sprzedaz nie idzie jak nalezy to problem zapewne tkwi gdzies indziej a zadna reklama nie pomoze go rozwiazac. Tyle z moich przemyslen.
#2017-11-23 07:46:32 

ciekawaswiata

Użytkownik

Hej, a według mnie się mylisz bo nawet najlepsza usługa czy rzecz nie sprzeda się sama jesli nikt o niej nie usłyszy. O filozofii reklamy mozemy pisać w nieskończonośc ale nie o to chodzi w tym temacie. A tak w ogóle specjalistów od pozycjonowania nie brakuje i mozna znaleźc szybkie, tanie i fachowe usługi. To akurat wiem ze swojego doswiadczenia, pzdr.
#2017-11-23 10:14:49 

blackmoon

Użytkownik

Prosze o nieodbieganie od tematu. Jaka firma oferuje to co piszesz? Podasz jakieś namiary?
#2017-11-23 12:11:44 

ciekawaswiata

Użytkownik

Nie ma problemu, wkleję link do cennika żebyś mógł od razu porównać z innymi ofertami - https://www.grupa-tense.pl/cennik/. Dodatkowo firma jest solidna i godna zaufania, działa na rynku od wielu lat i ma doświadczenie w promowaniu. Cena pozycjonowania stron internetowych w porównaniu do jakości usług jest bezkonkurencyjna a wiem co mówię bo zanim na nich trafiłam to miałam okazje sprawdzić jak wyglada wspolpraca z innymi firmami.
#2017-11-23 13:31:28 

blackmoon

Użytkownik

Ceny są rzeczywiście niezłe na trzech forach znalazłem same dobre opinie takze chyba juz nie bede szukał i zobaczę jak ta wspolpraca sie ulozy. Dzieki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015