#2017-12-04 01:22:25 

Paweł Stasiak

Użytkownik

Witam wszystkich na ,tym forum. Założyłem ,ten wątek ponieważ kolega w pracy mówił mi ostatnio o ,tym ,że istnieją takie aplikacje ,które tworzą nam listy zakupów i dodatkowo jeszcze porównują ceny wybranych artykułów. No po prostu istny czad. Tylko jest jeden mały problem nie znam ,takiej apki godnej zaufania i sprawdzonej więc jak znacie ,to dawajcie znać szybko.
#2017-12-04 03:31:02 

blackmoon

Użytkownik

Ja ostatnio w pracy ,też coś słyszałem ,że takie rzeczy się teraz pojawiają i podłączam sie pod pytanie znacie jakieś apki ,tego typu ,które polecacie. Piszcie :) :).
#2017-12-04 04:28:50 

xxxrybkaxxx

Użytkownik

Hej wszystkim ja szczerze powiedziawszy ,to znam taką aplikację do porównywania cen. Tutaj macie linka do niej: https://tanszezakupy.pl/. Działa bardzo sprawnie wręcz bez żadnych zarzutów. Jest dostępna dla smartfonów. W każdym razie ja korzystam z niej od około pół roku i bardzo mi to ułatwia codzienne zakupy oraz wzmacnia moją kieszeń.
#2017-12-04 05:13:58 

modnisa

Użytkownik

Muszę wam powiedzieć ,że zaintrygowaliście mnie tymi apkami. Jak wrócę do domu ,to poczytam sobie na ten temat i wejde w powyższego linka.
#2017-12-04 06:53:47 

kptqin

Użytkownik

Cześć wszystkim ja chciałem dołączyć się do forum i powiedzieć ,że również jestem użytkownikiem takiej aplikacji ,ale znacznie krócej niż koleżanka poprzedniczka ,bo od dwóch miesięcy. Na ten moment jestem bardzo zadowolony. Jak wiem ,że danego dnia jade na zakupy to po prostu wpisuje w tą apkę rzeczy ,które chce kupić ,a ona pokazuje mi ,gdzie najbliżej mnie to dostanę. Dodatkowym atutem jest ,to ,że uwzględnia ona również promocję.
#2017-12-04 08:07:59 

modnisa

Użytkownik

W takim razie szczerze mówiąc nie mam na co czekać i zaczynam zaraz korzystać z tej apki.
#2017-12-04 09:26:03 

bombastyczna19

Użytkownik

Ja też z niej korzystam i jest bombowa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015