#2018-01-24 22:15:46 

xxxrybkaxxx

Użytkownik

Dzień dobry. Mój malutki synek ma od pewnego czasu na główce ciemieniuchę. Chciałabym ją zlikwidować, ale nie wiem, który preparat z dostępnych na rynku jest skuteczny a zarazem bezpieczny dla niemowlęcia. Może Wy cos mi polecicie?
#2018-01-25 01:10:48 

Justysia

Użytkownik

Ja pod adresem internetowym https://www.aptekamini.pl/category/dziecko-kosmetyki-ciemieniucha znalazłam niezawodny, a przy tym bezpieczny dla niemowlaka preparat na ciemieniuchę, który jest odpowiedni do codziennej higieny jego wrażliwej i delikatnej skóry.
#2018-01-25 03:25:04 

xxxrybkaxxx

Użytkownik

Dzięki za link. A w jaki sposób stosowałaś ten preparat? I czy dużo czasu musiałaś go stosować, żeby zauważyć redukcję ciemieniuchy u Twojego maluszka?
#2018-01-25 05:48:57 

Justysia

Użytkownik

Najpierw nanosiłam niewielką ilość produktu na skórę głowy mojej córeczki i delikatnie wmasowywałam go jakieś pół godziny przed kąpielą. Następnie usuwałam łój szczoteczką z miękkim włosiem i myłam główkę córki szamponem. Dużą poprawę widać było już po kilku zastosowaniach.
#2018-01-25 08:04:15 

ciekawaswiata

Użytkownik

Ja w podobny sposób stosowałam sprawdzony żel na ciemieniuchę u mojego synka. A żel ten kupiłam w dobrej aptece internetowej aptekamini.pl, gdzie można znaleźć wiele przydatnych artykułów dla mam i ich malutkich dzieci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015