#2019-05-28 03:06:36 

Paweł Stasiak

Użytkownik

jak w temacie, chcę zamówić synowi buty do gry w piłkę i zależy mi na dobrej jakości. Możecie coś polecić? Będę wdzięczny… Przy okazji też możecie polecić jakiś konkretny model, który sprawdza się na boisku. Z góry dzięki!
#2019-05-28 03:47:10 

kasiarz

Użytkownik

zajrzyj sobie na stronę https://ctxsport.com/produkt/b-jr-hypervenom-phade-iii-fg/, ja kupowałem ten model i jest naprawdę świetnej jakości. Lekko się biega, nie obciąża stóp… jeśli chodzi o nike hypervenom opinie są bardzo pozytywne, bo to jest przede wszystkim dobry materiał wykonania.
#2019-05-28 05:40:17 

ciekawaswiata

Użytkownik

W sklepie sportowym z butami jest teraz spory wybór korków, na pewno da się znaleźć coś odpowiedniego. My z synem też celowaliśmy w Nike, bo polecił nam ten model jego trener. Ale w sumie przede wszystkim zwracaj uwagę na opis produktu i jego wykonanie… Każdy dobry internetowy sklep sportowy z butami powinien mieć konkretne opisy, tak, by klient faktycznie wiedział, co kupuje.
#2019-05-28 08:18:07 

larrson

Użytkownik

Nike jest ok., korki są bardzo solidne i zapewniają przyzwoitą przyczepność do podłoża. Faktycznie można je z czystym sercem polecić. W drużynie syna sporo dzieciaków je nosi. Na początku się bałem, że będziemy co miesiąc kupować nowe buty, bo treningi są bardzo intensywne, ale ten model jest całkiem wytrzymały. Wciąż wygląda dobrze, a nie był przecież drogi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015