#2019-10-27 20:35:52 

ciekawaswiata

Użytkownik

Razem ze znajomą otworzyłyśmy kancelarię prawną. Oczywiście, że jako prawnicy zasadniczo nie możemy reklamować swoich usług, ale możemy o nich informować. Dltego też otworzyłyśmy stronę internetową. Problem w tym, że kiedy wpisuję w Google określone frazy, to nasza strona wyskakuje dopiero gdzieś dalej w wynikach. Dowiedziałam się, że tu chodzi o pozycjonowanie strony, ale jestem totalnie nie w temacie. Ktoś byłby w stanie coś więcej na ten temat mi powiedzieć?
#2019-10-27 21:43:40 

borkowski

Użytkownik

Raczej tego sama nie zrobisz :) Pozycjonowanie SEO to całe szkolenia, począwszy od tworzenia tekstów przez linkowanie i tak dalej. Do tego to jest stały proces, więc, tak zupełnie szczerze mówiąc, to wymaga raczej pracy fachowców, którzy się na tym znają.
#2019-10-28 00:38:28 

ciekawaswiata

Użytkownik

tego się obawiałam. Sporo kasy już wydałyśmy na wynajem biura, a teraz jeszcze to…
#2019-10-28 00:57:32 

ladyinpink

Użytkownik

Wiesz, to jak inwestycja w reklamę. Płacisz za to, aby stać się widoczna, to i więcej osób w końcu dostrzeże wasze usługi. Nie ma więc co smęcić tylko trzeba się zgłosić do jakiejś agencji interaktywnej, która się tym zajmie. Pozycjonowanie stron WWW to coraz popularniejsza usługa, więc na pewno znajdziecie jakieś atrakcyjne oferty.
#2019-10-28 03:21:47 

ciekawaswiata

Użytkownik

Liczę na to, a ktoś z was byłby w stanie polecić jakąś konkretną firmę? Byłabym zobowiązana.
#2019-10-28 05:10:40 

larrson

Użytkownik

Też kiedyś stałem przed podobnym dylematem. Rozmawiałem z różnymi firmami i teraz już wiem, że ceny pozycjonowania są niestałe – kształtują się indywidualnie pod konkretne wymagania. Jeśli np. chcesz być w topce 3 najwyzszych wyników, wiadomo – zapłacisz najwięcej. Jak macie też sporą konkurencję, to również będzie trudniej się przebić z organicznymi wynikami, więc tutaj cena rośnie.
#2019-10-28 05:56:18 

ciekawaswiata

Użytkownik

Ech… nie dobijaj mnie, proszę.. a jakaś dobra oferta?
#2019-10-28 08:20:21 

xxxrybkaxxx

Użytkownik

Cześć! Nie bój nic, wcale to nie musi dużo kosztować :) Wejdź tylko pod adres http://wycenpozycjonowanie.pl/. Jest tam formularz, który wypełniasz, piszesz słowa kluczowe, np. prawnik, karnista, rozwody, testament i wysyłasz. Ja korzystałam z tej strony, jak rozkręcałam swój sklep jubilerski i nie zawiedli. Dobry cennik, a do tego szybka odpowiedź.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015